Мяо мой мяо• 03 июня в 20:54
Чи можуть діти з Польщі заїхати самі в Україну?
Дівчата, ситуація така, що я хочу привезти дітей в Краків, і повернутися на роботу. Чи можуть діти з Кракова самі доїхати в Україну до Львова (вони їхатимуть в табір Зх.Україна). Дорогу діти знають, питання чи впустять їх на кордоні, хлопці 13 і 15 років. Чи як їх можна провести? Порекомендуйте, дуже потрібна порада. Дякую
Плакулька• 03 июня в 21:03
кому там смішно
2. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право на вільне самостійне пересування по території України і на вибір місця перебування.
Фізична особа, яка не досягла чотирнадцяти років, має право пересуватися по території України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.
3. Фізична особа, яка є громадянином України, має право на безперешкодне повернення в Україну.
Винник• 03 июня в 21:04
Подозреваю, что граждане Украины могут вернуться в свою страну в любом возрасте без возрастного ограничения.
Плакулька• 03 июня в 21:05
Ответ дляВинник
так, повернутись можуть без обмежень
а далі вже інша історія
якщо особі не виповнилось 14 років, прикордонна служба передасть її органам опіки та піклування
а далі вже інша історія
Кіма кепка• 03 июня в 21:12
заїхала племінниця з польщі на автобусі, у львові зустрів дідусь, 15 років
Мрію про пончик• 03 июня в 21:17
Ответ дляПлакулька
кому там смішно
А 13 літній як буде пересуватись?
Плакулька• 03 июня в 21:18
Ответ дляМрію про пончик
А 13 літній як буде пересуватись?
без супроводу дорослого - ніяк
заберуть в найближчий відділ опіки і будуть розшукувать батьків
Бандитка Сью• 03 июня в 21:20
Ответ дляВинник
Через посольство
Попихтю та й годі• 03 июня в 21:30
моего в 16 водитель автобуса в автобус не пустил, оставил на вокзале. интересно, кто повезет ваших детей
Найщасливіша• 03 июня в 22:00
Ответ дляПопихтю та й годі
А чому не пустив?
Мяо мой мяо
• 04 июня в 00:22
Ответ дляПлакулька
так, повернутись можуть без обмежень
а далі вже інша історія
А в супроводі брата можна? Де це знайти?
Мяо мой мяо
• 04 июня в 00:23
Ответ дляМрію про пончик
А 13 літній як буде пересуватись?
В супроводі 15 річного брата, цікавить саме цей момент
Мяо мой мяо
• 04 июня в 00:24
Ответ дляПопихтю та й годі
Я як їхала автобусом, то навпаки водій спитав чи є діти, і попросив пасажирів тимчасово побути для них опікунами під час проходження кордону.
Мрію про пончик• 04 июня в 02:26
Ответ дляМяо мой мяо
15 брат нікого не може супроводжувати до 18 років
Мрію про пончик• 04 июня в 02:27
Ответ дляМяо мой мяо
До 14 років лиш в супроводі дорослого. Дорослий - це 18+
Попихтю та й годі• 04 июня в 10:27
Ответ дляМяо мой мяо
ну вот если вам повезет найти такого водителя. нам естественно деньги никто не вернул за билет, сіна просто оставили на вокзале