Позитивна• 29 июня 2025

Де можна недорого переночувати біля жд вокзалу в Львові?

Підкажіть, будь ласка. Їхатиме моя мама. Треба, щоб поруч з ЖД вокзалом і не за всі гроші. Дякую.
Перша скрипка• 29 июня 2025
Booking
Кондуктор трамвая• 29 июня 2025
Сезон, всё дорого
Прагматик флегма• 29 июня 2025
Будь- який готель.
Це ж на ніч
Забрызжу ядом• 29 июня 2025
Недорого - це лише єостели, гугліть
Цибулька зла• 29 июня 2025
Hotel One Eight - сюда Не едьте !! в гостиннице нет воды !!! и они не предупреждают... Подруга вчера с ребенком в срочном порядке искала другой и эти деньги ей не вернули, не увидели в этом проблемы...
Червона рута• 29 июня 2025
На букинге выбираете вариант который удобный по расположению и деньгам. Там и отзывы есть и карта чтобы посмотреть где находится отель
Хвігура мічти• 29 июня 2025
Кілька днів тому тут дівчата давали телефон
Відкушу все що стирчить• 29 июня 2025
Там на самом вокзале, в этом же здании, есть сверху номера (на втором этаже, кажется), которые можно арендовать. Мини-гостиница.
Ну раньше были, может, что-то изменилось.
На ночь, говорят, вполне приемлемо.
Но я сама не была, знаю, людей, которые там часто останавливаются именно на ночь.
Говорят, не шумно, но это, конечно, все относительно.
Погуглите, может, вам подойдёт.
ЗавЛабСнаб• 29 июня 2025
На другому поверсі ж/д вокзала. Я завжди там знімаю койкомісце, якщо маю таку потребу. Вартість +/-400 грн/ доба. Смачно поїсти можна поруч в ’Саквояжі’,5 хв пішки від вокзалу.
Продаю витрішки• 29 июня 2025
Coin Hotel Адреса: 160a, Horodotska Street
Це не дуже далеко від вокзалу, кілька зупинок в інший вік від центру.
woman Warrior• 29 июня 2025
На самом вокзале 2 эт
+380 67 323 0403
Злива інформації• 29 июня 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Мої батьки з нашими дітьми зупинялися в самому Саквояжі. Теж норм, але наскільки це підійде автору по ціні я не знаю
ЗавЛабСнаб• 29 июня 2025
Ответ дляЗлива інформації
Так, там є мотель, але я не знаю розцінок. Не скажу, шо на самому вокзалі погано. Є всі умови, душ в номері, туалет в коридорі. Чистенько.
Хата на мати• 29 июня 2025
Hotel Constellation 89, капсульний готель
Вапщета• 29 июня 2025
Zaliznychna Street 20, Львів, 79018, Україна
Хостел YURUS біля вокзалу
автор Позитивна • 30 июня 2025
Всім дякую за відповіді
автор Позитивна • 09 июля 2025
Ответ дляwoman Warrior
На самом вокзале 2 эт
+380 67 323 0403
Не доступний номер((
автор Позитивна • 09 июля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, номер телефону
woman Warrior• 09 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Не доступний номер((
+38 (032) 226 20 65 попробуйте сюда
ЗавЛабСнаб• 09 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Я ніколи не телефонувала. Приїхала, заселилася і все.
+380 (63) 867-80-57 знайшла в інтернеті, спробуйте.
автор Позитивна • 11 июля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую. Я вже телефонувала. Нажаль, місць немає на потрібну дату