Пищалка• 1 час назад

Дівчата, а вам пишуть в соціальних мережах чоловіки?

З ціллю знайомства?
Це ж не Tinder в кінці кінців
Я вже максимально обмежила повідомлення від незнайомців. Але тоді мені не можуть написати люди й по робочих питаннях.
Чому багато чоловіків досі сприймають особистий чи робочий профіль як сайт знайомств?
А вас дратують такі повідомлення?
Совбез• 1 час назад
Смотря какие фотки у Вас
Мне не пишут
У меня закрытый аккаунт)

автор Пищалка • 1 час назад
Ответ дляСовбез
Смотря какие фотки у Вас
Мне не пишут
У меня закрытый аккаунт)
У мене профіль з мінімум. пристойних фото
І далекий від типового профілю ескортниці або «діви у пошуках»
Бавовнятий Пупс• 1 час назад
Поставьте на аватарку котика и писать перестанут.
Накладні мюслі• 52 минуты назад
Мне фейсбук страшно открывать. У меня там миллион не прочитанных сообщений. Некоторые умудряются ещё и позвонить. Сразу блочу
Знаю бакси• 52 минуты назад
Без кінця пишуть, особливо неадекватні араби.
Уравнобешенная• 50 минут назад
Никогда не писали
автор Пищалка • 47 минут назад
Ответ дляНакладні мюслі
Я не відкриваю ні спам, ні запити
Якщо бачу, що це мені не потрібно-в архів і вимикаю сповіщення
Особливо докучливих блокую
автор Пищалка • 44 минуты назад
Ответ дляЗнаю бакси
Що у них в голові, мені важко уявити
Я завжди зважую усі за і проти, щоб написати людині максимум у справах
І все
Незнайомцям писати мені навіть у голову не прийде
Бавовнятий Пупс• 44 минуты назад
Ответ дляНакладні мюслі
Я оберег поставила. Никто чужой не пишет, а свои уже привыкли.

Накладні мюслі• 43 минуты назад
Ответ дляПищалка
Я не відкриваю ні спам, ні запити
Особливо докучливих блокую
Удалено автором
Накладні мюслі• 42 минуты назад
Женщина с больной головой, пойди выпей таблетку и не тошни тут 😂
автор Пищалка • 40 минут назад
Ответ дляНакладні мюслі
Ще одне
Накладні мюслі• 37 минут назад
Ответ дляПищалка
Ще одне
Воно хворе 😂 з двух акаунтів сидить грається який смайл поставить, не може визначитись
автор Пищалка • 36 минут назад
Ответ дляНакладні мюслі
Вам зле?
Бабульція• 31 минуту назад
Ответ дляСовбез
Смотря какие фотки у Вас
Мне не пишут
У меня закрытый аккаунт)
Фейсбук ,у меня одно единственное фото ,без макияжа ,фигуру не видно.
Это не мешает писать мужчинам , я замужем и не ищу приключений ,лучше бы писали свободным женщинам, но нет
Даже через олх и то знакомились ,там даже нет имени, то есть звонят изначально не знают ,трубку возьмёт женщина или мужчина
Перша леді колгоспу• 22 минуты назад
Пишуть,але переважно Ахмеди,мені здається що мабудь не існує жінок кому вони не написують,але таке було завжди,не сприймайте це на власний рахунок,в них це як спорт
Кашпо• 22 минуты назад
Пишуть постійно якісь іноземці, турки, араби чи хз.,іноді навіть американці чи великобританці, накачані, екстремали зі сноубордами, великами, в дайвінг костюмах… при чому в мене і фоток немає))) просто ігнорую, взагалі не тригерить, навіть смішить))) моя думка, що людям нема що робити, скучно
Невгамовна шахиня• 22 минуты назад
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
а кто это?
автор Пищалка • 21 минуту назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Всякі пишуть
Не тільки турки, наші теж

Накладні мюслі• 20 минут назад
Ответ дляНевгамовна шахиня
а кто это?
Давид который. Погуглите
автор Пищалка • 19 минут назад
Більшість турки араби армен
Перша леді колгоспу• 19 минут назад
Ответ дляПищалка
Всякі пишуть
Не тільки турки, наші теж
Ясно,бо дуже багато особливо на фейсбук фейкових профілів типу мужиків з різних країн,успішних на фото і бла бла,а за цими профілями сидять араби,турки,афро..і намагаються розводити жінок
автор Пищалка • 18 минут назад
Місцеві пишуть
З міста де я живу Канада
США
автор Пищалка • 18 минут назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, не знала..
автор Пищалка • 15 минут назад
Мені здається до наших у цивілізованому світі відносяться як до легковажних жінок або жертв війни, коли сміють турбувати просто так в особисті. Як на мене, це принизливо
Можу помилятися..
Перша леді колгоспу• 15 минут назад
Ответ дляПищалка
Дякую, не знала..
Так,там схем немірянно у них
автор Пищалка • 9 минут назад
Для прикладу, Арменія, Іран, арабські країни і тому подібні.. нахаби ще ті, до них взагалі нічого не доходить!
США, Канада і країни Європи спочатку тактовно вибачаються, а потім вже бла бла..
Але все-таки..
Турки переймають їх досвід, я бачу
автор Пищалка • 10 минут назад
Ну, а наші є наші
Це не підлягає обговоренню