Капризуля• 30 июня 2025
Духи 1971 року
Як ви думаєте: скільки хоче власник?
кураГАЛЯ• 30 июня 2025
Автор, я купила недавно духи 80 годов. С детства обожала этот запах. Мама и бабушка пользовались. Аромат есть, а того шлейфа уже нет. Заплатила 2200.
ТочноБудет• 30 июня 2025
Ответ дляКапризуля
Так,треба.
Вас бісить?
Не бісить.
Вінтаж у гарному стані для поціновувачів не може апріорі коштувати дешево. І це саме дешево. Але гарантувати збереження аромату по кольору та колишнім стабілізаторам не можна. Ще й стопер замість спрею. Але колекціонують заради флакона і упаковки поціновувачі. Всередині може бути підфарбована рідина або чай.
Поцікавтесь ціною повних наборів, наприклад Мони ді Оріо, чи перших версій Амуаж, чи Жака Фата Еліпс. І до 70тис. сягає ціна.
Скокмоно - стокнуно• 30 июня 2025
Ответ дляЗалатавая
Там пакуй не пакуй, вони вже пахнуть, як лялька фубля.
Ну іх купляють не для того, щоб ними користуватись
Залатавая• 30 июня 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Нагадало як жінка зберігала з 1980 ковбасу
А вище поцінювачка високих матерій, якщо хтось купить ковбасу і ’’зжере’’ або парфюм на себе нанесе, сказала, то дика людина
Попихтю та й годі• 30 июня 2025
Ответ дляЗалатавая
Скільки б він не хотів, це вже смердючка зі старим маслом, якій більше півстоліття.
Блін, мені аж лячно стало як прочитала комент, бо я 70 року народження
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
моя любимая клима
Я так її і не купила в той час..(
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну ви так на мої 8500 написали ’ Та де’, ніби їх вартість 40000 грн))
Це в нас банальний вираз.
Сорян)
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Не розуміюсь на парфумах…. Але невже вони стільки зберігаються і не змінюють запах?
Без поняття.
Дівчата пишуть,що гірші стають
Попихтю та й годі• 30 июня 2025
Ответ длякураГАЛЯ
А как называются, если не секрет?
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляКрайня невістка
какая разница?
Это винтаж, покупается для коллекции
господи, дикие люди
все им надо намазать на себя, сожрать, напялить
Это винтаж, покупается для коллекции
господи, дикие люди
Класний комент!
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Я лет 5 назад купила данные духи винтаж. В итоге после открытия они практически сразу же выветрились. Не знаю,как, но через месяц от всего объема остались капли на дне.
Жах...
Прикро.
Дорого платили?
Прикро.
Дорого платили?
Рассказница• 30 июня 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На олх так
О, знайомий фон. Цей продавець продає паль, точніше перезаливає флакони. Не ведіться.
Крошечка-хаврошечка• 30 июня 2025
Ответ дляРассказница
Я купую парфуми за кордоном
Рассказница• 30 июня 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Думаю, що якщо для власного використання, то краще одразу перелити в атомайзер, щоб хоч якась була герметика.
З досвіду, найкраще зберігаються флакони з вінтовою кришкою, та, що закручується. Притерті кришечки 50/50. Ну і пальцями туди краще не лізти.
Рассказница• 30 июня 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я купую парфуми за кордоном
Ну для інших тоді застереження.
Капризуля
• 30 июня 2025
Ответ дляМарина П
В мене такі є. Виставила на пару сайтів дешевше і нікому не потрібно))). Як би продати 😁
Теж крутецькі!
кураГАЛЯ• 01 июля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
А как называются, если не секрет?
Голубые цветы