Айпишница• 01 июля в 21:49
Біржа після закриття фоп.
Дівчата, хто в курсі. Чи можна після закриття фоп стати на біржу і чи є в такому випадку виплати?
Блондинка в Законе• 01 июля в 21:54
Ответ дляфан L.O.S.T.
Очень смешно!
Ну как такую хрень может писать взрослый человек... Биржа, совбес, супсидия 🤣
Айпишница
• 01 июля в 22:01
Ответ дляБлондинка в Законе
Хто захотів, той зрозумів. Хто захотів доколупатись, доколупався. Нічого, люди різні є.
Пищалка• 01 июля в 22:20
Ответ дляАйпишница
вас же не уволили? - стать можете и работы вам будут предлагать - но выплат не будет