Міняйловна• 02 июля в 00:11

Садочок. Частина 4

Встановили в садочку у дворі басейн. Сьогодні - шапки-кофти-джинси-закрите взуття (двти поприходили) , а завтра, виходить, - басейн на вулиці і трусіки-рушнички. Справки-огляди - не треба.
Тут все як завжли ок, а я доколупуюсь, так?
Викупана• 02 июля в 00:17
Сколько метров бассейн?
Творю чудеса• 02 июля в 00:19
А какие справки/огляди вам нужны?
Это сериал какой-то?
автор Міняйловна • 02 июля в 00:22
Ответ дляВикупана
Сколько метров бассейн?
Це не суттєво до питання, не знаю
автор Міняйловна • 02 июля в 00:25
Ответ дляТворю чудеса
А какие справки/огляди вам нужны?
Это сериал какой-то?
Ну які? Глисти, дерматолог. Ще щось може

Моя донька ходить в басейн. Там були потрібні довідки, потім через пів-року - знову. Там вода з хлором. Душ перед та після. А в садочку - я не думаю що є якісь вимоги до води - ну типу наберуть і наберуть, як у ванній🤷‍♀️
Я от і питаю, чи це норм. Там різні діти, а не брати-сестри якби.
Ну це складніше, ок.

А от погода?
Поторописька• 02 июля в 00:25
Ответ дляМіняйловна
Це не суттєво до питання, не знаю
Тазик поставили, а вы кипишуете.
Викупана• 02 июля в 00:25
Ответ дляМіняйловна
Це не суттєво до питання, не знаю
Обычно в детском садике покупают детские надувные бассейны метр в диаметре. Какие там справки нужны.
автор Міняйловна • 02 июля в 00:26
Ответ дляПоторописька
Тазик поставили, а вы кипишуете.
Так що метри? Яка різниця? Чи якщо таз? В чому ваша відповідь полягає?
сладкий_ноябрь• 02 июля в 00:27
Які вас справки потрібні? 😆😆😆
сладкий_ноябрь• 02 июля в 00:28
Ответ дляМіняйловна

Ну це складніше, ок.

А от погода?
😆😆😆 ви взагалі хоть розумієте, скільки потрібно здавати на глисти, щоб їх виявити?
автор Міняйловна • 02 июля в 00:28
Ответ дляВикупана
Мені з 20го поверху і здалеку , і вночі - воно виглядає як високе «корито», оглобля така. Не знаю як пояснити. Вже оно стоїть
сладкий_ноябрь• 02 июля в 00:29
Ответ дляМіняйловна
Давайте фото
автор Міняйловна • 02 июля в 00:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну, з одного боку глисти - згідна.

Ну тобто Ви хочете сказати, що ніякі санітарні норми тут не треба , вода - з крана, неясної температури, в +20 темп. повітря (бо вулиця у них в 10 ранку, то може і прохолодніше), і вдень перед цим батьки шапки понатягали…
Ну тобто вти всі типу здорові автоматично і нічого такого тут, да?
Квітка Миру• 02 июля в 00:32
А толку от тех справок. Ну у нас требуют (не садик), нам педиатр выписывает эти справки просто так, даже без осмотра. Моя гинеколог так же (я плаваю с ребенком). Ну и что вам такие справки дадут?
автор Міняйловна • 02 июля в 00:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Давайте фото
Та
Так а нашо
ВсеЧетко• 02 июля в 00:33
Будь-які довідки можна купити, будь-які проби води та зливів підробити. Щось зачепить дитина, по документах там буде чисто. Бо будь-яка санстанція… авторе, дитина - це ваша відповідальність. Не хочете, не ведіть в басейн. Так і скажіть, я проти, в дитини алергія чи ще там щось. Ніхто її без вашої згоди в басейн не потягне. Інші хай ходять, якщо хочуть. Чи ви хочете, щоб басейн для всіх заборонили? Це буде нечесно. Адже, можливо, хтось зовсім не проти.
автор Міняйловна • 02 июля в 00:33
Ответ дляКвітка Миру
Це неподобство(
автор Міняйловна • 02 июля в 00:33
Ответ дляКвітка Миру
Я хотіла так взяти, мене лікар педіатр вигнала. З позором.
автор Міняйловна • 02 июля в 00:35
Ответ дляВсеЧетко
Це не басейн БАСЕЙН. Це баловство на дврорі.
Я завтра скажу що я проти, бо я елементарно не вважаю, що дозволяє температура повітря таке.
Але тоді питання - мені ж скажуть ок, тоді заберіть своє чадо, хто буде з нею «сидіти».
То як це?
сладкий_ноябрь• 02 июля в 00:36
Ответ дляМіняйловна
Ну, з одного боку глисти - згідна.

Так, я хочу сказати, що вам краще зайнятися вашою тривожністю. А то сьогодні у вас істерика через бассейн в садочку , а що ж буде завтра?
ВсеЧетко• 02 июля в 00:36
Який вік дітей? Та скільки дітей в групі? Це приватний садок? Навіть, не уявляю, щоб в державному так «гралися» вихователі, бо з купою дітей там і продихнути нема коли, не кажучи вже про басейн та все навантаження в ньому.
автор Міняйловна • 02 июля в 00:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Так холодно
Що Ви із тою тривожністю носитеся? Я ще раз кажу, я вийшла у вітровці вранці, околєла. Дітей поприводили не те, що в кенгурушках, а в желетках! Деякі в шапках. Всі - в кросівках(не сандалях). Моя - в пов‘язці пішла, шапку не знайшла , бо вде десь сховала. Куда?
Квітка Миру• 02 июля в 00:39
Ответ дляМіняйловна
Вообще так и надо. Я больше к тому, что справка - вообще не гарантия. Я знаю, что мой ребенок точно здоров, так как он обследован от и до и анализы мы сдаём постоянно (у нас декларация с одним врачом, а ходим мы в частную клинику, справку выписывает врач по декларации, и что там с ребенком она даже не знает, мы в принципе к ней только за справкой и заходим).
ВсеЧетко• 02 июля в 00:39
Ответ дляМіняйловна
То як це?
Ви і будете. Ну що значить, заберіть? Похлюпаються діти хвилин 20, а ваше дитя посидить на майданчику та іграшками пограється. Який вік дитини? Вони ж там не будуть цілий день купатися. Думаю, будуть ще діти, які не будуть купатися. Тому посидять разом. Це ви автор теми, що дитині неправильно англійську викладали, що скажені викладачі давали тупі завдання для дорослих, а з дітьми треба ж інший підхід?
автор Міняйловна • 02 июля в 00:41
Ответ дляВсеЧетко
По друге да, можливо водні забави вимагають якихось навичок.
Да, приватний, ну було в районі 15 діток. Віком від 2.11 до 5 приблизно
автор Міняйловна • 02 июля в 00:44
Ответ дляВсеЧетко
Та я, я
Нормально ходимо, я познаходила плюси, їсть гарно, співає з днем народження ту ю, каже дивися, пінк свинка, і таке. Не плаче, не ниє. Коротше ходить і ходить.
І тут внєзапно знову козні
автор Міняйловна • 02 июля в 00:47
Ответ дляВсеЧетко
Ну може іс20 хв. А потім що. Раптом отак мокрі і продовжать гуляти. В басейні де ми водимо дитину до тренера, я завжди сушу волосся їй. Ну крім відвертої спеки. В цьому році поки - абсолютно всі рази ще сушила. А тут гулять лишать, а гуляють вони з 10 до 12.
Плюс це в дворі серед висоток, у нас тут завжди тайфун-ураган. А з жк виходиш, то спокійніше.
КапитанльнаЯ• 02 июля в 01:13
Ви звідки? Яка температура повітря?
Якщо справді всі в шапках і теплому одязі, то підійміть це питання в групі з вихователем, ну хоч в батьківському чаті.
А з приводу довідок, то де ви бачили, щоб в аквапарку чи відкритих літніх басейнах їх вимагали) а тут садочок, де і так діти на контролі в сімейних лікарів, як мінімум…
ВсеЧетко• 02 июля в 01:18
Ответ дляМіняйловна
Та я, я
І тут внєзапно знову козні
Тримайтеся! Ви праві. Басейн то таке, зараз, недоречно. Хай так гуляють.
Коко На Страже• 02 июля в 02:31
Ответ дляМіняйловна
І скільки зараз коштує приватний садок? Цікаво. Кажуть, закриваються вони масово, дітей немає, нерентабельно.
Миззери• 02 июля в 03:37
Ответ дляМіняйловна
Ну, з одного боку глисти - згідна.

Ой автор , забирайте из садика и сидите до школы с ребенком сами