Кили и Манджаро• 02 июля 2025

Вам нравится жить, или одно и тоже?!

Результат:
вже голосів: 63
46 (73.02%) Люблю жизнь.
17 (26.98%) Надоело.
Ушла и Пришла• 02 июля 2025
До війни супер було. Багато подорожували, кайфували, працювали, жили повне життя. Зараз таке собі. Живем- виживаєм. І що далі буде - хз.
Кудесница_с_пургеном• 02 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Так по возможности живите сейчас. Вы же не в окупации сидите
Борець за гаманець• 02 июля 2025
Я была бы счастлива, если б моя жизнь стала спокойной и размеренной, как Вы выразились - одно и то же.. Но так получается, что то одно, то другое, только с одним справился, новая херня...
Ушла и Пришла• 02 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Складно прям радіти життю. Бо рідні на війні, не знаєш, що завтра буде. І на рахунок окупації, так, зараз вже не в окупації, бо київську область звільнили давно.
Невгамовна сила• 02 июля 2025
Автор, хорошо жить когда все получается, есть здоровье , деньги и то что надо для счастья - тут каждому свое - кому карьера, кому дети. Но иногда , правда, есть чёрная полоса. Не знаю от чего это зависит . Может кто то поделиться
миссДавеча• 02 июля 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Я так в режиме последних трех лет. Без продыха от этой хкрни. То одно то другое. Не успеваешь сил набраться чтоб весь стресс переварить как другой уже по голове стучит. Понимаю вас очень. Я так и слегла в кровать. Организм сдался
Блиск думки• 02 июля 2025
Я обожнюю життя,особливо як повернулася зза кордону. Там взагалі не бачила сенсу життя, сильна депресія і в мене і в дитини.
Глас_Народа• 02 июля 2025
Жизнь сейчас как квест, каждый день новый уровень, нравится или нет, а проходить это всё приходится.
Кудесница_с_пургеном• 02 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Все в Вашей голове. Обратите внимание как Вы ответили: сейчас уже нет. С момента окупации Киевской области прошло три года, а Вы похоже застряли в том моменте и это мешает Вам жить
Радостина• 02 июля 2025
Я обожаю жить. Сейчас самая любимая часть жизни, выбор моря сначала романтика и отрыв, потом семейный
Ушла и Пришла• 02 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та я якось розберусь, де я там застрягла. А ви мені звідки вещаєте? З германщіни, чи з омеріг? Бо звичайна людина, що живе наразі в Україні, так чи інакше « застряла» у війні.
Кудесница_с_пургеном• 02 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
З Очакова Миколаївської області, навроти Кінбурзької коси, де орки сидять. І я живу це життя без ниття і намагаюся отримувати звдоволення
Добрая свекровь• 02 июля 2025
та тут вопрос: что мне делать ближайшие 2 недели?
ребенок в лагере
и пзц...
прокрадаются мысли убрать в квартире, но гоню эти бредовые мысли от себя..
Рассказница• 02 июля 2025
Ответ дляБлиск думки
І я також, вдома дихати легше, хоча засинати страшніше((
Ушла и Пришла• 02 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так і живіть собі. Ви запитали, вам відповіли як є, без прикрас. І ниття я теж ніде не бачу. Якби ви собі так щасливо жили, як намагаєтесь тут розповісти, то і питань би таких на форумі не задавали з такою зневагою і знеціненням почуттів інших.
Кудесница_с_пургеном• 02 июля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ой як Вас тригерить, що Вас тут не жаліють
Ні за холодну воду• 02 июля 2025
да, обожаю жизнь, надеюсь, еще много чего увижу
Ушла и Пришла• 02 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
😂
Ні за холодну воду• 02 июля 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Українська Мрія• 02 июля 2025
Останні пів року взагалі нічого не приносить задоволення. Як то кажуть, живу на випадок якщо раптом щось налагодиться
Бандитка Сью• 02 июля 2025
Це не життя, а виживання.
ЗП одна й та ж..ціни кожного тижня все вище та вище.
Куча проблем, на які потрібен час для вирішення, а якщо не працюєш..то коштів меньше- тупик.
А коли обстріли, взагалі ж не спимо..
Коротше- одна веселуха, та ніяких приємностей та радощів.
Впасти ввечері до подушки та глянути серіал, розслабити мозок- ось вже радість.