Надежда наш компас• 02 июля 2025
Ви обговорювали з мамою початок статевого життя?
Чи знали батьки про це?
Чи могли запитати поради щодо засобів контрацепції тощо?
Коли приїжджали до батьків з хлопцем, жили з ним в одній кімнаті чи в окремих?
Локшина на вухах• 02 июля 2025
Ні, звичайно.
Моя мама би мене просто вбила за початок статевого життя і за питання по темі теж.
Хоча завжди строїла із себе сучасну і передову жінку.
Перший сексуальний досвід був у мене майже у 19.
Вона кричала як навіжена, хоча жила я вже окремо і почала повністю утримувати себе.
Але була ще одна знайома з Донецька.
Яка відверто бл*увала і кожного дня розказувала мамі, хто і як її любив.
Мама була в захопленні і мотивувала дівчину нічого собі не забороняти, гуляти по повній, бо потім родина і діти зіжруть весь час і сили.
Ще одна теж поїхала в Крим перед самим весіллям з мамою.
Та теж лише сміялася, що дочка найшла там кавалера і тиждень палко сексилася з ним перед весіллям.
Мотивація у її мами була така сама.
Молода, гарна, шлюб і діти все зруйнуть.
Це якісь дві крайнощі, на мій погляд
Але була ще одна знайома з Донецька.
Мотивація у її мами була така сама.
Це якісь дві крайнощі, на мій погляд
БезникаЯ• 02 июля 2025
мама просто сказала, узнав, что встречаюсь с парнем ’ты же знаешь, как оно все? чтобы никаких детей’. это была единственная фраза про половое воспитание за всю мою жизнь))
мистерЛяпсус• 02 июля 2025
Я з своєю мамою - ні, не ті стосунки були і рівень довіри.
Моя донька зі мною радилась щодо вибору засобів контрацепції, але це норм, бо я медик, і стосунки в нас довірливі.
Впораюсь зі всим• 02 июля 2025
Ага після уроків одразу обговорювала, якби моя мама хоть щось знала про моє статеве життя то мабуть би прибила.
Барбітта• 02 июля 2025
Нет. С мамой не говорила. Только первый парень был дурак, взял моей маме рассказал, что мы спим уже 🫠🫠🫠
Мама обиделась на меня и была в шоке.
А с мамой парня говорили. Она и таблетки советовала, которые пила сама. И другие методы обсуждали.
Мама обиделась на меня и была в шоке.
Джага-джага• 02 июля 2025
Нет. Я думаю, она и не знала про то, что у нас есть секс с первым парнем. А второй, он же муж, заразил, маме не могла сказать, если бы сказала, наверно, все обошлось бы для меня легче.
Пешеходик• 02 июля 2025
Я зі своєю мамою ні. Моя дочка зі мною так. Точніше, це складно назвати «обговорювала») . Просто, в ході якоїсь розмови, проговорила цей факт свого життя. Попросила записати її до свого гінеколога, поставила декілька запитань, стосовно контрацепції. Пози, уподобання і інтимні подробиці, звісно ж ні, якщо ви раптом це мали на увазі…))
Раз одела не бу• 02 июля 2025
Ой, нет. Моя почему-то считала шл..ой, больше всего беспокоилась, чтобы я не залетела. Было крайне неприятно, я вообще ничего не обсуждала с ней.
Надежда наш компас
• 02 июля 2025
Ответ дляПешеходик
Ні, звісно, про пози і таке інше це вже якесь збочення).
Пугачиха• 02 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Мама обиделась на меня и была в шоке.
Все для найдорожчого синочки-корзиночки
Барбітта• 02 июля 2025
Ответ дляПугачиха
Все для найдорожчого синочки-корзиночки
😂
С одной стороны, правильно )
Мы начали встречаться в мои 16, ему на пару лет больше было. Дети в том возрасте были ни к чему.
С одной стороны, правильно )
Астоновитесь!• 02 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Мама обиделась на меня и была в шоке.
Кошмар, конечно, - начинать пить таблетки по советам чужой тётки, без согласования с врачом, да ещё и втайне от мамы.
Надеемся что ваши дети никогда не будут так делать.
Муууумие• 04 июля 2025
Моя донька прийшла повідомила що почала і попросила допомогти з контрацепцією)