Банка з медом• 03 июля 2025
На какую работу вы точно никогда не пойдёте?
От которой прям выворачивает?
Я - в офис.
Наигралась я…
Самая тяжелая работа, сидеть в тухлом офисе, постоянно в компе
Все болит, затекает, и сидишь по клавиатуре долбишь как дебилка😤
Я - в офис.
Наигралась я…
Бубль Гум)• 03 июля 2025
Воспитателем и учителем, общение с намахаными родителями это жестякПо сравнению с этими специальностями офис, это сказка.
оксюморон• 03 июля 2025
В дитячу онкологію. Коли мама хворіла на рак, я навіть повз пройти не могла, ридала. А до мами треба було підніматися через дитячий поверх.
Благоуханочка• 03 июля 2025
В бухгалтерію, айтішником, якій цілий день кнопки довбе, як німий, на будь-яку де нема прямого контакту з людьми.
Деметра-c3d4• 03 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Никогда не говори никогда. Но вот на какую не хотелось бы опускаться, уборки, прислуга, дворник.
Це правда. Ніколи не говори ніколи. Я після того, як працювала на заводі по змінах, сказала що ніколи не піду на роботу де потрібно працювати вночі.
І ось моя ситуація: приїжджаю в Чехії в лютому місяці. З роботою повне затишшя. Ті гроші, що були з собою вже потрачені на житло, проїзний, харчування і т.д.
То коли мені подзвонили і запитали чи піду я на нічні прибирання магазинів то я навіть і не думала. Погодилася відразу. Їздила на нічне прибирання з нашими українками і з циганами.