Хитрушка-чекушка• 03 июля в 22:28
Як ви вперше виїхали на авто в місто?
Поділіться своїми історіями, наскільки було страшно чи складно, та й взагалі з якого досвіду почали їздити (автошкола чи самостійно вчились) 🙂
Тема просто поговорити
Даха-сваха• 03 июля в 22:30
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З чоловіком. Пошкодувала 😅
Чоловік, то помєха справа)
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:30
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З чоловіком. Пошкодувала 😅
Багато коментував?😂
Значит надо• 03 июля в 22:31
Пішла в гараж, сама, взяла машину і каталась по району по знайомим місцям, далі розширювала маршрут
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:31
Ответ дляЗначит надо
Це вже після закінчення автошколи?
КондуктЕр тролейбуса• 03 июля в 22:31
Ответ дляХитрушка-чекушка
Багато коментував?😂
Гальмуй, газуй, чо так швидко, чо так повільно, чо так близько, чо так далеко. Рррр
Даха-сваха• 03 июля в 22:32
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З чоловіком. Пошкодувала 😅
Як поруч чоловік я нервую, туплю.
Сама себе не впізнаю. Таке зі мною щось робиться.як сама, то все так просто, легесенько, зрозуміло.
Я ніби боюсь помилку зробити з ним поруч
Добро с Кулаками• 03 июля в 22:32
Встала о 5й і поїхала. Правда зі мною сталося як в тому сатиричному ролику, що це я виїхала з міста і їду через незнайомі села, бо не знаю, як повернути ліворуч :)
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:35
Ответ дляДобро с Кулаками
Це в мене є така історія, але там не те що не знали як повернути, а мені було страшно бо перехрестя дурне, так через паніку та пришвидшення чоловіка ми ледь в блокпост не заїхали, оце був би сюрпрайз для військових
Лепетун• 03 июля в 22:35
Первый раз сама от сервисного центра, где купила машину к себе домой. Было волнительно, но внутри все разрывалось от радости , типа « а ааа я еду сама!» 🤣
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:35
Ответ дляЛепетун
А до цього Ви багато їздили з інструктором?
Лепетун• 03 июля в 22:36
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну 40 часов как положено.
Даха-сваха• 03 июля в 22:36
Ответ дляДобро с Кулаками
Я досі розвороту боюсь на оживленій дорозі. Здається от не так і не там оозвернусь.
Заїзджаю в поворот кубись, розвертаюсь далі десь на кругу бо там точно можна і вертаюсь на свою дорогу.
Ну це як незнайомий маршрут.
Взагалі після року водіння страх незнайомих маршрутів лишився.
І да, починала з 5 ранку виїзджать. Так і інструктор радив.
А паркуватись їздили на майданчик. І по годині щодня різними способами паркувалась десь місяць.
Вже, наче, і вміла, але між машинами страх був.
Потім і це пройшло
Ну це як незнайомий маршрут.
Потім і це пройшло
Карамбулкул• 03 июля в 22:36
Ответ дляЗначит надо
Ого, смелая!
Фантазерша• 03 июля в 22:36
Ответ дляДаха-сваха
Чоловік, то помєха справа)
Дивлячись, який чоловік. Наприклад мій чоловік сам запропонував мені здати на права, він мене й навчив їздити. Жодного разу не підвисив голос, але і я швидко навчилася їздити, за що я йому дуже вдячна, так як пригодилося мені в житті.
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:37
Ответ дляЛепетун
Ну 40 часов как положено.
А в мене вийшло 20 годин, у 19 році
Лепетун• 03 июля в 22:37
Ответ дляХитрушка-чекушка
А в мене вийшло 20 годин, у 19 році
Вы водите машину?
Карамбулкул• 03 июля в 22:37
Ответ дляДаха-сваха
Як поруч чоловік я нервую, туплю.
Я наоборот, со мной б/м ездит, сама еще ни разу :(
Даха-сваха• 03 июля в 22:38
Ответ дляЛепетун
Ну 40 часов как положено.
Мені подобається, що зараз продлили обов´язкові години.
Я вчилась 6 років тому і було дуже мало
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:38
Ответ дляЛепетун
Вы водите машину?
Так, зараз з інструктором почали відновлювати навички, бо перерва була 4 роки:(
Просто болталка• 03 июля в 22:38
Только получила права, и тут звонит мама с дачи, что ей плохо, а скорая сломалась, что делать. Села и поехала через весь город и еще 60 км по трассе. Встану на обочине, поплачу, и дальше еду. Отвезла маму в больницу, съездила там на базар, купила ей всего, отвезла и обратно уже довольно бодренько ехала.
Карамбулкул• 03 июля в 22:38
Ответ дляДобро с Кулаками
Я только мечтаю как я встану в 5 утра и поеду...
Кіна не буде• 03 июля в 22:38
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я сейчас в автошколе учусь и муж уже причитает - ты что, серьезно будешь за городом макс 70 ездить???
Просто болталка• 03 июля в 22:40
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ничего, я через два дня вождения подцепила регулировщика на капот и немного провезла.
Даха-сваха• 03 июля в 22:40
Ответ дляФантазерша
То ви дуже здібна і у вас зрослась співпраця.
Мені важко давалось.
Я побачила вчасно, що з чоловіком не варіант і я збережу сім´ю.
Добре, що взяла інструктора терплячого
Мені важко давалось.
Добре, що взяла інструктора терплячого
бювет_в_обед• 03 июля в 22:40
На права сдала, но инструктор был противный и орущий, а я была молодая и боялась сделать ему замечание. Спустя 7 лет, когда стало реально нужно, 2 месяца поездила с инструктором. Сомневалась, но надо было везти ребенка на занятие, а у меня спина болела, общественным транспортом не вариант. Поехала нормально :))
Сейчас уже больше полугода езжу активно, с каждым выездом комфортнее.
Хитрушка-чекушка
• 03 июля в 22:40
Ответ дляПросто болталка
Сподіваюсь він залишив вам чайові? 😂
Кофр для ноги• 03 июля в 22:40
В автошколі навчалася на акп, після отримання прав 5 років не їздила. Чоловік вчив їздити на механіці за містом. У місто почала виїзжати сама, помалу і недалеко. Глохла на кільцях, на світлофорах, боялася зупинятися на підйомах, особливо, коли позаду автівки)) тепер вже легше)))