ЖонДуан• 04 июля в 10:35
Накладні точкові світильники на стелю в санвузол- так чи ні?
врізні не вийде зробити..
будуть клеїти гіпсокартон до стелі, стеля коса, крива
або робити 3 точки накладних
Або 1 по центру шайбу люстру
Або по периметру лед підсвітку (але чи буде гарне освітлення якщо така підсвітка буде єдина)
Дякую
або робити 3 точки накладних
Або 1 по центру шайбу люстру
Дякую
Результат:
вже голосів:
11 (64.71%)
Шайба по центру
5 (29.41%)
3 точкові випуклі
1 (5.88%)
По периметру
ЖонДуан
• 04 июля в 10:45
Ответ дляБаба_Воля
у нас і шайба по центру і точки з боку дзеркала, вмикаються окремо
Але у вас точки вбудовані чи випуклі?
Любовь Калистратовна• 04 июля в 11:11
У меня шайба, и я вам скажу, я жалею, что у меня нет в ванной «красоты», надо было какие то нарядные светильники добавить, по бокам от зеркала или перед ним, или просто люстру, короче вот именно света красивого не хватает
Козачка• 04 июля в 11:17
Взагалі гіпсокартон вішається на профіля. Врізні світильники не проблема в цьому випадку. Чи зараз якісь інші варіанти роблять?
ЖонДуан
• 04 июля в 11:55
Ответ дляУсатая полосатая
И на зеркало светильники делайте, плюс точечные
А якщо зробити із підсвіткою дзеркало
кнопкодав• 04 июля в 12:06
Жодна з них не буде клас у якості єдиної. Світло зверху нікого не прикрашає, а саме у санвузлі ви найчастіше дивитесь у дзеркало
кнопкодав• 04 июля в 12:09
Оце найпростіше з ікеї біля дзеркала, багато де вже їх бачила, і всюди гарно виходить (окрім їз фото на сайті, хе-хе). Тільки направити вниз симпатичніше
кнопкодав• 04 июля в 12:15
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Какие-то картины, полочки и вазочки визуально вполне спасают, имхо
Коржик• 04 июля в 13:04
Отакі точкові як на фото - вони світять тільки вниз. то ж буде вузьконаправлений пучок світла.
Якщо ванна велика, то бажано світлот розподілити за зонами.
Таблетка, підсвітка біля дзеркала - я б так зробила.
Ленне-Рейма• 04 июля в 15:50
Я купила дві такі як на вашому третьому фото і вже перед всатновленням пошкодувала, бо то одноразові лампи, у разі виходу їх з експлуатації тербі міняти всю лампу, вона недорога (у мене), але вона там прикручена, не уявляю як я її сама буду відкручувати, у мене до того ж до звичайної стелі прикручено
Сусідка зверху• 04 июля в 16:38
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У меня два светильника с хрустальными подвесами в ванной, а я их даже не замечаю. И так вот бывает. Только прочитав ваш пост вспомнила про них.
Сусідка зверху• 04 июля в 16:54
Ми в одному з санвузлів зробили три точкових і окремо лед світильник який висить перед дзеркалом. Три режими освітлення: окремо одна точка і користуємось майде завжди нею. Можна окремо включити дві точки. І окремо світильник перед дзеркалом. І цей світильник для мене виявився таким зручним рішенням, що я і в другій квартирі повторила цей сценарій освітлення. На фото його якраз видно