Куда ж без меня• 07 июля в 20:59
За скільки вам вилікували гострий періодонтит (з наривом)
За скільки візитів до стоматолога і скільки по часу у вас зайняло лікування нарива в десні під зубом? Лікування каналів, ліки, зняття запалення, тимчасові і постійні пломби.
Ну і скільки по грошах якшо напишете - теж буду вдячна)
Нічого вдягти• 07 июля в 21:01
Блін, а що може бути нарив? Бо в мене це діагностовано, поки просто обійшлось запаленням, яке стихло, і я вирішила не лікувати саме зараз.
Кудлата хмаринка• 07 июля в 21:02
10 дней ходила каждый день, через день. По ценам не сориентирую, это было 14 лет назад. Это было перед родами, поставили постоянную пломбу и я поняла, что в организме ’что-то не так’, через 8 часов родила
Куда ж без меня
• 07 июля в 21:12
Ответ дляКудлата хмаринка
Через день? Капец ((( а что они делают так часто? я думала, там раз почистили каналы, поставили лекарства + прописали антибиотик, а дней через 10 постоянную пломбу ((
Куда ж без меня
• 07 июля в 21:13
Ответ дляНічого вдягти
В мене теж було лише запалення довгий час. Я німесил випила і все, а зараз смикає, нариває (((