Верочка 100%• 08 июля в 16:04
Садок Тотоша з 9 місяців
Підскажіть, є сенс водити? і що там взагалі роблять з такими маленькими дітьми?
Думаю може варто почати водити (почала задумуватись після того як пішла до педіатра а вона стала казати, що дитина має привіт-привіт, пока-пока, ладушки роботи). Я вчу..вчу... за місяць прогресу нуль
Кто крайний?• 08 июля в 17:31
Ответ дляВерочка 100%
ви прочитайте, що я написала
я просто думаю, що може спеціалісти будуть краще вчити його, бо в мене реально не виходить. Вже переживаю, що дитина відстає
і я не на цілий день, а хоча б по пару годин
Найміть гувернанткою. Невже ви думаєте, що вихователь буде дитину вчити робити пака. Вкинуть в манеж і все.
Кто крайний?• 08 июля в 17:32
Ответ дляВерочка 100%
я думаю, може в соціумі буде краще розвиватися...
боюся, що я щось не так роблю з ним
Знайте вже в дит.бкдинок