Чарочка діда• 08 июля в 17:45

Если бы вы жили в Норвегии/Скандинавии

Там же пасмурность, холод, серость - почти круглый год.
Как бы вы спасались от этого?
Я бы наверное в солярий бы ходила…чтобы получать витамин Д и лучи…погреться
Ms. Iphone• 08 июля в 18:02
Ответ дляЩебетушка
Мы же про Норвегию?
В частности. Скандинавия это не только Норвегия. Поэтому и спросила, разве 10 евро голубика это дорого? Самый дорогой оказался молодой горошек - 8 евро за полкило) Дороже клубники.
Щебетушка• 08 июля в 18:02
Ответ дляMs. Iphone
Я никогда в Украине не покупала, свое.Родители агрики
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:04
Ответ дляФоточки нема
А чому скудне? Там навпаки риби багато
Скибки хліба, сир в ще раз сир - то наше всьо 😂👌. Люди думають про зарплати, але якщо подумати, що за ці зп можна тут купити, то повірте, не фонтан. Стращщ за звання, гроші за проїзд дорогами, бензин, транспорт, продукти харчування коштують космос. Зараз, наприклад, полуниця майже по 5 євро 0,5 кг. Один довгий великий огірок, як наші тепличні - 2 євро десь. Квиток на автобус 3 євро, проїзд ні також не мало. Тож повірте - добре там, де нас нема. У нас у великому місці з доброю роботою можна жити наьагааато цікавіше життя
Ms. Iphone• 08 июля в 18:05
Ответ дляЩебетушка
Теперь понятно) А если поехать на ферму, то ещё дешевле можно купить. Но климат конечно не для всех. В Финляндии в июле вся страна идет в отпуск, так как это самый теплый месяц в году)
автор Чарочка діда • 08 июля в 18:06
Ответ длялаМпочка
Да, было отлично. Правда я уехала на это время в отпуск и вернулась вот в жару самую блин 😩
Вы из Норвегии приезжаете в Украину в «отпуск»?😳 ничего себе отпуск
Млинець Мій• 08 июля в 18:06
Ответ дляMs. Iphone
В Финляндии голубика сейчас на рынке 10 евро за кг. В Украине почти 20. Это дорого?
А вы одну голубику едите из овощей, фруктов и ягод?
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:06
Ответ дляФоточки нема
Не знаю, що ви там робили, що на базу не вистачало.
Вам людина пише правду. Життя ну дуже дороге, дуже. Ви навіть не можете уявити наскільки. Моя подруга знімає конуру (28 кВ м) по аналогу нашого гуртожитку за 900 євро, якщо перевести у цю валюту, при цьому світло, тепло і інтернет оплачується окремо
Ms. Iphone• 08 июля в 18:07
Ответ дляМлинець Мій
Да, я просто больше ничего не люблю. Ну ещё малину. Фрукты вообще не ем. Ну а овощи не стоят целое состояние, чтобы о них переживать.
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:07
Ответ дляФоточки нема
Працювати треба. Нам би їх перельоти. Ми б літали по кілька разів на місяць.
Не смішіть. Хто вдома нормально працював - теж мав за шо літати. І в себе вдома жив
Млинець Мій• 08 июля в 18:08
Ответ дляMs. Iphone
Везёт вам.
Если ничего не любить - можно нормально жить даже в антарктиде
Фоточки нема• 08 июля в 18:09
Ответ дляЩебетушка
Аааа, то вам і тяжко там, бо звикли на шиї у батьків до пенсії жити.
Млинець Мій• 08 июля в 18:10
Ответ дляПишу каліграфічно
Меня всегда удивляли люди, котрым на чужом газоне трава зеленее.
Хотя там реально смотреть не на что...
Ну откуда это?
Ліньки гуглить• 08 июля в 18:11
Ответ дляЩебетушка
цена? При чиситыми у меня и у мужа 4500,00 и двоих детях , с трудом закрывали базу, оба работая
4500$? У меня знакомые в США, они еле в 6000$влазят, но у них аренда дома. 2взрослых, 1 ребенок.
Фоточки нема• 08 июля в 18:11
Ответ дляПишу каліграфічно
Я згодна, що в Україні найкраще, але і там жити можна хорошо.
sur_sur• 08 июля в 18:11
Ответ дляЧарочка діда
Сильно бьет по нервной системе эта вечная холодрыга?
Тобто ви не там, але переживаєте?)
Не їдьте туди)
Ms. Iphone• 08 июля в 18:12
Ответ дляМлинець Мій
Везёт вам.
Именно! Люблю рыбу, баклажаны и голубику. В странах Скандинавии с этим все в порядке. Вот только климат подкачал. Полярный день это хорошо, но совсем не то, что нужно. Поэтому лучше Украины в этом плане для меня страны нет. Здесь форель по цене голубики, а иногда и дешевле) Одна пакость - война...
А я кумедна• 08 июля в 18:12
Я бы открыла бизнес, по торговле рыбой)
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:13
Ответ дляМлинець Мій
Хотя там реально смотреть не на что...
Ну откуда это?
Из низкой самооценки и завышенных ожиданий, которые должны быть исполнены другими людьми
Фоточки нема• 08 июля в 18:13
Ответ дляПишу каліграфічно
А наввщо страждає тоді? В Києві за 900 євро і квартиру зніме 45 кв, і на їжу вистачить, і на штанці з помадою і ще на кафе, чи кіно.
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:14
Ответ дляФоточки нема
Пережитки цю страшну смуту і війну - так, тут краще. А жити постійно - тільки вдома.
Фоточки нема• 08 июля в 18:14
Ответ дляПишу каліграфічно
Я про те, що у нас зараз польоти забрали, до літати треба ще добу добиратися.
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:16
Ответ дляФоточки нема
Я не знаю ситуації цієї людини - пишу зі своєї точки зору і того, як є це у моєму випадку. Мені вдома вистачало на все, своє житло і цікава робота. Загалом - насичене життя. Тут - село селом
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:17
Ответ дляФоточки нема
Ну а про які польоти в нашій ситуації може бути мова, якщо хоч трошки подумати критично?)))
Фоточки нема• 08 июля в 18:17
Ответ дляПишу каліграфічно
Я люблю села.
Фоточки нема• 08 июля в 18:18
Ответ дляПишу каліграфічно
Про ті, які були до 22 року, які рашисти у нас забрали.
Пишу каліграфічно• 08 июля в 18:18
Ответ дляФоточки нема
Я люблю села.
І я люблю. Але дозовано, а не як стиль постійного життя. Думаю, Вам треба самій поїхати і отримати власний досвід і власні враження - бо то найцінніше і найбільш повчально
spart-5037• 08 июля в 18:19
Ответ дляФоточки нема
Я люблю села.
Там совсем села-села. Смотрела колобка из Одессы, когда он в очередной раз отуда уезжал. Обнять и плакать. И дорого все очень. Особенно если на острове поселили. А там так всех и селили, на отдалённых островах
Летюча помилка• 08 июля в 18:19
Я з дитиною як раз зараз в одній скандинавській державі, приїхали на тиждень до родичів. Ну, звісно, температура повітря не 37, як в нашому Миколаєві. Але прямо зараз сонце світить. Та і вчора сонячно було, діти побігли рибалити, то сьогодні дивлюся - засмагли
В мене теж була уява, що постійно сумрак і дощ, але погода дуже непостійна, тільки намагався дощик зірватися, як вже світе сонечко. Діти бігають в шортах та футболках На вечір прохолодніше, я свою дитину кутаю, а загалом всі вже звикли, то так і вввечорі бігають в футболках
Фоточки нема• 08 июля в 18:24
Ответ дляПишу каліграфічно
Я б хотіла пожити в шведському селі місяців три-півроку, мрія така в мене. Але в Україні мені найкраще.
Фоточки нема• 08 июля в 18:24
Ответ дляspart-5037
Круто!!!