ФрекенБок• Изменено 31 января в 15:13

Коста Брава чи Майорка?

Що краще для першого знайомства з Іспанією? Ек скурсійно- пляжна поїздка.
Турагенція Tourdream• 31 января в 15:22
Коста Брава чи Коста Дорада, як раз варіант для першого знайомства та для поєднання пляжного відпочинку та екскурсій. Іспанські острови та зокрема Майорка, то вже наступний етап.

автор ФрекенБок • 31 января в 15:30
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую
Диверсификация• 31 января в 15:39
На Майорке смотреть нечего
Тро Нью-Йорку• 31 января в 15:40
Я за Коста Дораду
Амелі на мілені• 31 января в 15:43
Ответ дляДиверсификация
На Майорке смотреть нечего
Плюсую.
Краще Греція чи Італія взагалі.
автор ФрекенБок • 31 января в 15:44
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я за Коста Дораду
Та ні, там мені не подобається по відео та фото : широкі пляжі і застройки. Я люблю природу і гори близько до берега. Коста Брава мені більш краще.
Mariia_touragent• 31 января в 15:44
Чи Брава, чи Дорада, ключове тут - Барселона! Те, що ви побачите в ній, не запропонує жоден інший ’курорт’. Тому #1, потім - все інше).
автор ФрекенБок • 31 января в 15:45
Ответ дляАмелі на мілені
Плюсую.
Краще Греція чи Італія взагалі.
Була і там, і там, а от в Іспанії ні.
автор ФрекенБок • 31 января в 15:45
Ответ дляMariia_touragent
Дякую.

Тро Нью-Йорку• 31 января в 15:46
Ответ дляФрекенБок
Ключове слово - по фото. Запевняю
Тро Нью-Йорку• 31 января в 15:47
Ответ дляMariia_touragent
Тож тому і Дорада, бо 100 в одному, все що завгодно можна знайти в годині часу
автор ФрекенБок • 31 января в 15:47
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ключове слово - по фото. Запевняю
Я передивилася купу відео від турагентів та просто мандрівників. КД мені не сподобалася.
Диверсификация• 31 января в 15:57
Ответ дляФрекенБок
Була і там, і там, а от в Іспанії ні.
Барселону посмотрите
Mariia_touragent• 31 января в 16:03
Ответ дляТро Нью-Йорку
З Брави так само немає проблем відносно швидко дістатися до Барселони. А от ’картинка’- пляжі, берег, пейзажі-краєвиди в Дораді і Браві відрізняються. Тому тут кому що більше до душі)).
Mariia_touragent• 31 января в 16:07
Ответ дляФрекенБок
Обирайте серцем! Щодо Брави, нещодавно писала тут в темці про досвід туристів, які багато подорожували саме цим узбережжям, Тосса де Мар і Калелья більш за все запали до душі- може, вам буде корисним цей комент.
автор ФрекенБок • 31 января в 17:15
Ответ дляMariia_touragent
Це я створювала цю тему. Все- таки я зупинилась на Ллорет де Мар, але другий пляж, нецентральний ,він біля садів Клотильди, там є чудовий затишний пляжик. Тосса гарна, але маса катерів у її бухті мене засмучують...
Mariia_touragent• 31 января в 19:56
Ответ дляФрекенБок
Чудово, коли вибір усвідомлений і зважений! Нехай запланований відпочинок подарує те, на що ви розраховували, і навіть більше!
автор ФрекенБок • 31 января в 21:33
Ответ дляMariia_touragent