Леди_на_драндулете• 10 июля в 12:39

Мамографія безкоштовно тепер раз у 2 роки

48 років. В онкоцентрі сказали, що з січня лише раз у два роки можна робити за направленням, а не щороку.
Дбають про здоров’я нації 😡
КохайтесьЧорнобровi• 10 июля в 12:43
Сделайте ещё раз, за свой счёт, в чем проблема
So_so• 10 июля в 12:43
А нужно чаще? Мне 45, маммолог пока говорит раз в 2г делать (я платно делаю).
Голена блондинка• 10 июля в 12:56
Ахаха.
А биопсия ребенку после операции платно как вам?
Штора с кисточкой• 10 июля в 13:02
Я зіштовхнулася з тим, що гістероскопія за направленням може бути тільки з 50 років. Чудово звичайно, а чому такий поділ на вік? В 40 річних жінок іде зміна гормонального фону, жінка поступово входить в преклимакс і вилазять, як раз поліпи, в тому числі і злоякісні. Сенс робити такий поділ по віку? Тепер я маю йдти в приватну і платити їм. То у нас держава забезпечує пацієнтами приватні установи
Штора с кисточкой• 10 июля в 13:04
Ответ дляSo_so
Мені так само сказали 1 раз у 2 роки але автор пише про онкоцентр, можливо її проблема більша ніж просто щорічний огляд
So_so• 10 июля в 13:05
Ответ дляШтора с кисточкой
Может быть, Вы правы.
So_so• 10 июля в 13:05
Ответ дляГолена блондинка
Ахаха.
Какой ужас(((((
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля в 13:08
Ответ дляSo_so
мне тоже еще пару лет назад гинеколог сказала, раз в 2 года делать
Ковбой Хагис• 10 июля в 13:14
Ответ дляSo_so
Если что-то не так то просят делать каждый год
ТихоЯ• 10 июля в 13:23
Ответ дляSo_so
хорошо, когда все хорошо
Не служанка• 10 июля в 13:30
Ответ дляШтора с кисточкой
Мені 41, і побила гістероскопіїю за направленням безкоштовно, а от гістологію робила за власний кошт, щоб швидко, хоча й пропонували безкоштовно, але місяць чекати
барабанщица• 10 июля в 13:37
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А можно налоги платить тоже раз в 2 года? Или это другое?
Штора с кисточкой• 10 июля в 13:45
Ответ дляНе служанка
В цьому році?
Olga_72• 10 июля в 13:50
Важливі зміни на 2025 рік:

Вік: Рекомендовано проходження мамографії жінкам від 45 років (раніше було від 40 років).

Частота: Один раз на 2 роки (раніше було один раз на рік).

Група ризику: Винятком є належність пацієнтки до групи ризику. У цьому випадку мамографія проводиться за показаннями лікаря без урахування віку та періоду обстеження, тобто частіше, за медичною необхідністю.

Для того, щоб пройти мамографію безкоштовно, необхідно:

Отримати електронне направлення від сімейного лікаря або іншого лікуючого спеціаліста (наприклад, гінеколога).

Звернутися до медичного закладу, який має договір із НСЗУ за пакетом ’Мамографія’.
Штора с кисточкой• 10 июля в 13:51
Ответ дляНе служанка
https://contracting.nszu.gov.ua/kontraktuvannya/ko...
Чітко вік вказано від 50 років і гаряча лінія то підтвердила
Нажимаєте там розділ гістероскопія.
Не служанка• 10 июля в 14:32
Ответ дляШтора с кисточкой
В цьому році?
В цьому, в березні
Не служанка• 10 июля в 14:34
Ответ дляШтора с кисточкой
Нажимаєте там розділ гістероскопія.
Сперечатися не буду, але ж не втікла я з лікарні, нічого нікому не заплативши. В направленні чітко було вказано в графі хто оплачує послугу, що НСЗУ.
КоКоКоКоКоКо...• 10 июля в 14:54
А раньше разве раньше было бесплатно мамография? Сейчас хотя бы можно бесплатно сдать некоторые анализы, и бесплатно, например, полечить зубы ребенку, раньше все платно было
Одні думки• 10 июля в 16:14
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Була. Але не знаю за віком чи за показами. У мене і вік 45+ і кісти
Танго утрьох• 10 июля в 16:26
Интересно, кто и каким образом сможет это проконтролировать? Можно взять направление у семейного и сделать в одной больнице, а в следующий раз у гинеколога и сделать в другой.
Опять же, анамнез разный и группа риска разная может быть.
Мне после операции 10 лет назад выписывали маммографию каждые полгода, как случился климакс - уже можно раз в год.
После 65+ маммография вообще неинформативна, а у некоторых женщин и после 45, приказано экспертное УЗИ и МРТ