Директриссимо• 09 июня 2025
Днепр. Узи органов малого таза (гинекологическое узи).
Гинеколог дал электронное направление на узи и маммографию ( мне 46, узи давно не делала, не было показаний).
Про маммографию знаю, делаю каждый год.
А вот узи органов малого таза есть возможность сделать бесплатно или с наименьшими затратами?
Про маммографию знаю, делаю каждый год.
Кидстаффовна• 09 июня 2025
Звісно. На приклад в 4 поліклініці на Тополі за направленням НСЗУ можна зробити у Руденко, на Братів Трофімових робить Міхалкова на 4 поверсі, але там запис на місяц вперед.
Якщо не помиляюсь, то на Б. Хмельницького навпроти Терри теж 2 лікаря роблять УЗД за направленням НСЗУ
В 9 лікарні на Мануйлрвському теж хтось робить безкоштовно за направленням НСЗУ. але точно не скажу, це треба в реєстратурі питати
Директриссимо
• 09 июня 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую
Кидстаффовна• 09 июня 2025
Ответ дляАніл
Так узі наче і не дуже дорого
Я сьогодні робила у приватній лікарні - 700 грн
Смячиком• 09 июня 2025
Ответ дляКидстаффовна
Та ви вже зробили?
Кидстаффовна• 09 июня 2025
Ответ дляСмячиком
Зрозумів. А де робили?
Я ходжу до Крошки у JMC, але мені страхова покриває. До речі якщо не по НСЗУ а за власні кошти, то ще Лось в Оксфорд теж одразу все робить - огляд, мазки, цитологія та УЗД. Все разом 2200-2300. Моя подружка до неї багато років ходить
Кидстаффовна• 09 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Деметра Плюс на набережній, узіст Лайло.
Хіба вони роблять за направленням НСЗУ? Дуже сумніваюсь
Смячиком• 09 июня 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую) Сподіваюсь у Вас все ок?
Поміркована думка• 09 июня 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ні, але там 550 грн. В медікал плазі 850.
Василина Семеніч• 09 июня 2025
На Космічну спробуйте звернутися. Це ж ’Регіональний центр родинного здоров´я’ цілий, який позиціонує себе як такий, що максимално робить за рахунок НСЗУ. Може, в жіночій консультації там зможете записатися
Директриссимо
• 09 июня 2025
Ответ дляПоміркована думка
Лайло знаю,була ( у вагітність).
Ще була у Траханкової. У неї теж тільки за гроші.
Директриссимо
• 09 июня 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Спробую
Ля-ля-ля• 09 июня 2025
Конечно, по направлению делаю каждый год такое УЗИ бесплатно, маммографию тоже. Надоело на профилактику вываливать кучу денег, если можно неспешно и бесплатно. Правда с месяц надо подождать в очереди, зато запись в поликлинике без проблем. Живу в райцентре.
Директриссимо
• 09 июня 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Вот и я подумала, если есть возможность, почему не воспользоваться?
Кидстаффовна• 09 июня 2025
Ответ дляДиректриссимо
Лайло знаю,була ( у вагітність).
Я обидві вагітності робила у Пробачай, звісно за власні кошти. Але це вже давно було, навіть не знаю де вона зараз працює і взагалі чи працює або поїхала
Паспортний стіл• 09 июня 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Как можно записаться и угадать ,чтобы не было месячных ?
Для меня это что то из области фантастики .
Два раза записалась и не пошла ,цикл нерегулярный ,то 18-19 дней ,то 40 ,то 27 ,и какой будет в следующий раз я никогда не знаю