Форточка• 11 июля в 11:51
Де в безкоштовній версії gpt подивитись
Де в безкоштовній версії gpt подивитись через скільки можна додавати наступне фото ?
Він інколи пише сам, але не завжди
Форточка
• 11 июля в 11:55
Ответ дляАлина-1240
А оно пишет пару часов ждать, но по факту как то по разному
Інколи добу пише чекати. Я ще вчора загружала і зараз хз коли знову можна буде.
Алина-1240• 11 июля в 11:59
Ответ дляФорточка
Странно..у меня пишет 4-5 часов, но по факту иногда и через 20 мин грузятся
Форточка
• 11 июля в 12:47
Ответ дляСтрекоза любви
Доба в загальному від останнього фото
А не знаєте де подивились, коли було додане останнє фото? в чаті немає часу відправки
Стрекоза любви• 11 июля в 12:52
Ответ дляФорточка
Ні, але спробуйте зараз завантажити фото, можливо воно напише коли розпочнеться нова сесія, коли можливо це зробити