Кудлата хмаринка• 11 июля 2025
Хто виходив заміж без кохання але потім закохались?
Добрий вечір. Заміж я поки не збираюсь звісно , але так швидше зрозуміло я думаю:) Якось так складаються стосунки що мені подобаються холодні чоловіки. Останній чоловік з яким я спілкувалась відповідав мені через годину дві. Трепає мені нерви, то їде то не їде, але закохана в нього дуже. І зараз один чоловік відповідає відразу, не ігнорить, приємне спілкування, дуже уважний і ввічливий, налаштований на серьезні стосунки і сімью, но почуттів взагалі немає. Чи можливо що з’являться почуття і я його покохаю? Хто мав такий досвід? Чи краще вже самій ?
Ms. Android• 11 июля 2025
Выберите ещё третьего, который вообще не будет отвечать на ваши звонки!
Кудлата хмаринка
• 11 июля 2025
Ответ дляMs. Android
Та хоть десять. Я вільна жінка і маю право ходити на побачення і спілкуватись з різними чоловіками.
Все возможно• 11 июля 2025
Не знаю,чи можливо закохатися з часом у хороше ставлення,але від першого варіанту вам треба бігти і подалі, з ним щастя точно не буде.
Мішечок щастя• 11 июля 2025
Вполне можно и без огромной и страстной любви.
Главное уживаться хорошо и не раздражать друг друга.
Вполне достаточно быть приятными друг другу физически.
Меряю от 0• 11 июля 2025
У вас какие-то детские травмы и вы выбираете избегающие отношения. Ничего общего с чувствами это не имеет, просто вам интереснее, когда есть иллюзия и обещание, а не реальность. Это пройдет как только часики затикают создавать нормальную пару
Топтунша• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Автор, а в вашому випадку це взагалі можливо, ви впевнені що цей другий ось так легко позве вас, малознайому жінку, заміж без будь якого вкладу з вашої сторони? Як мінімум треба з ним купу часу провести, спілкуватись, спати, ’зріднитися’ можна сказати. А якщо він вас ось так заміж, то тут уже питання до нього, чи адекватна він людина і чи нема там підводних каменів. За нормальних чоловіків черги з охочих, їх ще спробуй заманити в той шлюб
Мизимец• 11 июля 2025
Ви жертва маніпулятивних пікаперських технік, які на вас відпрацьовують. Піддослідний кролик на емоційній гойдалці. А нормальна, щира, емоційно здорова людина вас не приваблює, бо вам до неї ще треба психологічно дозріти. Поки що раджу не встрягати у стосунки, а щось хоч почитати або подивитися на цю тему. А то ви там наобираєте обранців)
Кудлата хмаринка
• 11 июля 2025
Ответ дляТоптунша
Я не впевнена, я загалом про відношення кажу
Кудлата хмаринка
• 11 июля 2025
Ответ дляМизимец
Я зараз працюю з психологом
Тантрический кекс• 11 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Я зараз працюю з психологом
Кидайте того одруженого , і психолога не треба
Кудлата хмаринка
• 12 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Звідки ви знаєте чи він одружений?
Тантрический кекс• 12 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Звідки ви знаєте чи він одружений?
Відчуття таке, або ви йому зовсім не цікаві
Не заздріть тьоті• 12 июля 2025
Вас зачіпають не просто холодні (беземоційні) чоловіки, а недоступні і не зацікавлені у вас. Копайте в цю сторону, тільки нерви собі мотаєте
Молода і нерозважлива• 12 июля 2025
Було. Не скажу, що пря кохаю. Але без нього не уявляю тепер життя. Моя підтримка і опора
Кудлата хмаринка
• 12 июля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Все обсолютно вірно ви описали, сама від себе страждаю
Не заздріть тьоті• 12 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Настраждаєтесь зрозумієте, які чоловіки вам підходять і будете обирати інших