Кому там слова не давали• 12 июля в 12:46
Возможно жить без секса до конца дней? Если он был часто, а потом все?
Например был часто с любимым мужчиной, а потом расстались или он умер. А женщина не хочет предавать его память , поэтому ни с кем не спит. Возможно ли до конца дней так жить ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 июля в 12:48
ну вы же оттаете когда-то.. вернется жажда жизни- появится мужчина
Б´ю байдики• 12 июля в 12:52
ладно если умер,иначе коряво звучит-расстались и не хочет предавать память
Лукава Кішка• 12 июля в 12:55
Ответ дляМлинець Мій
Тинка как думаете, живет?
Я думаю нет
Но все возможно
Я думаю нет
Но все возможно
В тинки был коломойка,а щас какойто очкариус
Червона ікорка• 12 июля в 13:11
Оце я його під sраку вигнала, а потім, тіпа, памʼять не зраджу?
Щаззз…
Звісно можливо, черниці буває більшу частину свого життя, чи навіть все своє життя з юних років, живуть без сексу і живуть нормально. У жінок немає такої сильної природньої тяги до сексу, як у чоловіків, тому за виключенням декількох днів овуляції, жінки в принципі достойно переносять відсутність сексу у своєму житті, якщо жінка, наприклад, черниця, чи прийняла рішення взяти обітницю безшлюбності у світському житті, чи вдова вирішила зберігати вірність своєму померлому мужу, або з якихось інших причин.
Приму в дар• 12 июля в 13:28
Померлому не треба вірність берегти. Звідки ці дурниці?
Інша справа, що іншого вона просто не хоче.