Садова гойдалка• 12 июля в 14:08
дівчата де можна купити квіти на кладовище (Київ)
я працюю сьогодні, потрібен магазин, а не базар( може хтось знає де є вибір квітів на троєщині де можна купити типу гвоздік ітд
Патріотка з дивану• 12 июля в 14:22
Заходите в любой киоск,и говорите,что мне на кладбище.Сделают как надо.У них и ленточки есть соответствующие.
Садова гойдалка
• 12 июля в 14:41
Ответ дляПатріотка з дивану
не звичайний квітковий, а в горшках посадити, як вийшло то проблема((
Ніколи не збрешу• 12 июля в 14:46
Ответ дляСадова гойдалка
Ви їх будете поливати? Жара, я сьогодні була на кладовищі, все посохло.
Садова гойдалка
• 12 июля в 15:01
Ответ дляНіколи не збрешу
буде- сусід, він часто ходить і заодно до бабусі, прибирає, родич
Патріотка з дивану• 12 июля в 15:03
Ответ дляСадова гойдалка
Ааа,зрозуміла.Тоді можна в Епіцентрі,або ще десь.Вам допоможуть обрати квіти.Сезон точно простоять.А деякі приживуться
Садова гойдалка
• 12 июля в 15:04
Ответ дляПатріотка з дивану
дякую, точно Епіцентр
Valentina shop2020• 12 июля в 17:01
Люди ,вы вообще без совет не сможете купить цветы,Троещина на каждой остановке цветоч киоск,приезж и покупайте