Пускаю бісики• 12 июля в 16:20

Хто воз´єднався з чоловіком після кількох років розлуки

Поділіться досвідом. Зрозуміло що це складно, зрозуміло що це виклик, що це знову перезібрати стосунки. Але цікавить чого саме очікувати. І як чоловік наново вибудовував стосунки з дитиною (у нас мала дитина). Чи сильно вплинули три роки у війні на психіку чоловіка? Особливо цікавить досвід тих, до кого чоловік виїхав за кордон
Телепузик• 12 июля в 16:44
Ответ дляДама_с_караваем
Удалено администрацией...
Но форум-то украинский ещё нужен?)
Княгиня пітьми• 12 июля в 16:45
Ответ дляДама_с_караваем
Удалено администрацией...
Конченая
жижифреймут• 12 июля в 16:45
Рядом в теме написали и к вам это тоже относится : в одну реку дважды не войдешь.
А я женатая• 12 июля в 16:46
Ответ дляПускаю бісики
Мене цікавить досвід людей, які але через це пройшли. Що саме було складно, чому саме прийняли рішення розлучитися чи залишитися разом. Теоретичних роздумів мені і своїх вистачає)
Ви ж не раді, що він їде.
Бабулька• 12 июля в 16:48
Ответ дляПускаю бісики
Ви про що? Я виїхала через війну з дитиною. Тепер до нас приїде чоловік. Яке прощення?
Готовтесь к тому что если он был на нуле то психика пострадала и психиатр ему требуется, он может пить и уходить в запой. Готовы?(А он сможет жить нормально?)
автор Пускаю бісики • 12 июля в 16:52
Ответ дляБабулька
Не був він на нулі і він не п´є. Про інше питання, про стосунки
автор Пускаю бісики • 12 июля в 16:54
Ответ дляА я женатая
Ви ж не раді, що він їде.
Я навіть не буду вам розповідати що я зі свого боку зробила щоб це стало можливим. Незалежно від того як складуться наші сімейні стосунки, я щаслива що близька мені людина отримає назад свободу, право вибору і контролю над своїм життям
Не служанка• 12 июля в 16:56
Ответ дляПускаю бісики
Я думаю це сильно залежить від того, які у вас були стосунки до відʼїзду, і як ви їх підтримували весь цей час
СкокоМнеДадите• 12 июля в 16:56
Ответ дляДама_с_караваем
Удалено администрацией...
Главное, чтобы Ваш немец не дал Вам пинка под зад.
автор Пускаю бісики • 12 июля в 16:59
Ответ дляНе служанка
Гарні буди стосунки. 10 років були разом, всякого бувало. Але ми щиро і сильно любили і сподіваюся любимо один одного. Той випадок коли при зустрічі вимкнулося на мить все світло, зупинився час і серце пропустило удар. І ця людина мій найкращий друг
Дело было давно• 12 июля в 17:01
Шо там три, я десять не жила, тільки в мене історія навпаки, чоловік жив за кордоном, а з дітьми в Україні. Переїхали до нього і мені дуже важко, одне діло проводити разом літо і подорожувати , зовсім інше жити.
автор Пускаю бісики • 12 июля в 17:01
Ответ дляДело было давно
А що саме було важко?
Курочка-чубаточка• 12 июля в 17:02
Мы с ребенком на зу , когда возвращаемся домой на неделю по делам ,муж молчит ,но поведение ,, чего приперлась?,, потому я морально готова к окончанию отношений уже.
У вас может быть все совсем по другому.
Айболитная• 12 июля в 17:03
Це ваша була тема, що ви везли 15 тис у е в Київ, щоб порішати його вивезти?
Дело было давно• 12 июля в 17:05
Ответ дляПускаю бісики
А що саме було важко?
Все , я відвикла від сімейного життя, мене гостьовий шлюб цілком влаштовував. Зараз доводиться починати все спочатку і це дуже ,дуже важко.
Шлях до зірок• 12 июля в 17:09
Два года жили врозь, я выехала с детьми в Киев, он остался, оккупировали территорию. Через два года мы выехали в Европу. Сложно было пол года, каждый привык по своему/отвык. Сейчас вроде всё утряслось, чувствую семью.
Мульйонерша• 12 июля в 17:25
Ответ дляПускаю бісики
Дякую що поділилися, але у мене інший розвиток подій і мене цікавить інший досвід
Батьки мого чоловіка. П´ять років прожили в шлюбі, він загуляв. Розлучилися, вона навіть дівоче прізвище повернула. Змінила документи. П´ять років не жили, потім він нажонихався і повернувся. Приповз на колінах. Вона прийняла, бо ж двійок дітей встигли нажити ще й хлопчики. Діти хотіли батька. Як зійшлися, то живуть до сьогодні. Я думаю, але це тільки моє припущення. Свекор і потім погулював, тільки вже не попадався.
СМСница• 12 июля в 17:30
Ответ дляПускаю бісики
Через що? Переїзд чоловіка в іншу країну? Він працювати буде? Житло, адаптація, мова, можливості. Не лише про постравиатичний синдром мова, і без УБД повно
Дама_с_караваем• 12 июля в 17:31
Ответ дляСкокоМнеДадите
С чего бы это ?
СМСница• 12 июля в 17:32
Ответ дляПускаю бісики
Розлучення і без 3 років життя в інших країнах буває.
СМСница• 12 июля в 17:33
Ответ дляПускаю бісики
Тоді чому вас так цікавить думка інших про стосунки. Скажіть йому прямо. І почитайте теми, де чоловіки пішли від ’рятівниць’. Бути зобов´язаним то ще не свобода.
автор Пускаю бісики • 12 июля в 17:34
Ответ дляСМСница
Господи, вам є що розповісти? Як немає, то який сенс в цих коментарях?
СМСница• 12 июля в 17:37
Ответ дляПускаю бісики
Вам мій досвід ні про що. У мене зрілий чоловік, що сам вирішує проблеми. І синдрому й корони рятівниці не ношу. Чи можна побудувати стосунки через 3 роки? Реально. Але ’друг’ ... То друг
автор Пускаю бісики • 12 июля в 17:52
Ответ дляСМСница
Ви праві, досвід такої людини як ви мені не потрібен
СМСница• 12 июля в 17:53
Ответ дляПускаю бісики
Ваше - вам. Удачі в пошуках.
Инфотуфелька• 12 июля в 18:34
Ответ дляПускаю бісики
Тогда чего Вы переживаете? Непонятно, радуйтесь.
Сама купляю квіти• 12 июля в 22:32
Політ нормальний ,вже 12й рік як зійшлися знову,вдруге одружились. Проговорили,що не влаштовувало. Певно бувають якісь конфлікти,але як і в будь якій родині.