Бавовна• 14 июля 2025

Питання для дружин військових, чи обговорили ви з чоловіком

Питання що не дай боже робити після його смерті.
Де хоронити, як розпорядитись грошами, спадщиною і т д
Я розумію, про таке краще не думати,і нехай живе 100 років.
Але все ж.
Мій взагалі на цю тему говорити не хоче.
Але я по роботі,часто бачу як жінки не знають що робити в таких випадках
Вподобайден• 14 июля 2025
Нормальная тема. Я своим родным рассказала, что со мной делать, если помру. И предпочла бы знать их пожелания, но отмахиваются.
Директриссимо• 15 июля 2025
У меня муж не военный, но мы много лет назад договорились о взаимной кремации, на этом все
Anubis88• 15 июля 2025
Скажу вам як військовий. Мені взагалі пофіг що буде після. Можуть під забор викинути, бо мертвому все одно. Цінувати треба живих. У мене родичі не меркантильні, тому битви за спадок не буде.
Вічний двигун• 15 июля 2025
Ответ дляAnubis88
Ну, про родичів то таке, ви не можете знати напевно, всі вони не меркантильні, поки нема що ділити, а потім таке вилазить.... То краще б вам все ж таки це питання обговорити
Снідаю авокадо• 15 июля 2025
Я вважаю, що краще заздалегідь все знати.
І це не про дурні думки, а про нормальне відношення до реалій.
Я взгалі вважаю, що такі теми варто обговорювати навіть з невійськовими, бо потім лбди в шоці і не знають що робити. А потім на порозі поліція з якоюсь приватною фірмою яка готова з вас навіть останні штани зняти. Потрібно знаки що де скільки.
Якщо чоловік не хоче, то поважайте його думку, можливо він не готовий про це думати.
З досвіду моїх знайомих але ше з 2014 року, то жінки в основному на виплати купували житло дітям, бо державі на тих дітей завжди пох.
Снідаю авокадо• 15 июля 2025
Ответ дляAnubis88
Ви дуже помиляєтесь.
Так багато хто каже, а потім мами чоловіків воюють з жінками і дітьми,особливо якщо свекруха ще з самого початку невістку не любила. Зайдіть в судовий реєстр і прдивіться скільки спорів на цю тему.
Ряженка• 12 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Ми не говорили. Чоловік загинув. Але я добре його знала, йому було б все одно на рахунок похорон. Грошей в нього не було, родичів крім мене і дітей в Україні нема.
І як ви тепер ? Тримаетесь?
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
І як ви тепер ? Тримаетесь?
Іноді здається, що добре тримаюся, іноді земля с під ніг іде і не можу дихати. Взагалі важко і я не можу поки все це усвідомити і подивитися правді у вічі
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Надіюсь ви не одна? І є кому вас підтримати у важку хвилину..
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Нажаль нікого нема(
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Нажаль нікого нема(
Можливо вам потрібно знайти собі друга для спілкування ?
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Нікому не потрібне спілкування з травмованою людиною
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Відкрийтесь , я напишу вам в особисті , будем спілкуватись , може потоваришуем.., е телеграм у вас?
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Дуже вам вдячна. Але вам це точно не потрібне. Думаю потрібен час.
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Потрібно,! я не в Україні на даний час і шукаю когось для спілкування , а де ви живете?
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Київ
Ряженка• 13 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Київ
У нас багато спільного , я жив в Київі..
Вічний двигун• 13 августа 2025
Ответ дляРяженка
Так ви чоловік? Я зараз точно не в тому стані аби дружити з чоловіками
Ряженка• 14 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Так , добре всего хорошого вам
Аліса-90ae• 27 августа 2025
Я не війскова.проплатила собі кремацію
Тушьмушьнюшь• 28 августа 2025
Ответ дляВічний двигун
Дорога, обіймаю. А не хочете сесію з психотерапевтом, 10-12 разів. Це безкоштовно для вас. Я подругу ледь не фізично примусила, зараз минув майже рік, каже, що хоч не хотіла нічого, це їй дуже допомогло. Можна он-лайн
Вічний двигун• 28 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дякую. Ні, зовсім не готова до такого.