Уходя дверю не хлопать• 15 июля 2025

Діти на домашньому навчанні

У кого діти в молодших класах на домашньому навчанні через те, що чепляються хвороби від колективу.Коли Ви спробували повернутись на оффлайн навчання і як вирішуєте це закордоном, де школа обов´язкова?
Бавовнятий Пупс• 15 июля 2025
Учится только заграницей с первого класса. Числился в нашей укршколе, но ничего не сдавали, он писать даже не умеет по украински
автор Уходя дверю не хлопать • 15 июля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
А Вы забрали документы с украинской школы?
Неробименінерви• 15 июля 2025
Не в тому напрямку працюєте.
Чепляти віруси - це нормально.
Головне правильно з них виходити. Щоб кожне ОРЗ не закінчувалося ускладненнями.
Найдіть толкового вірусології, якій вас проконсультує про підтримку імунної системи під час хвороб.
Мошей ницца• 15 июля 2025
Один рік була вдома, далі повернулася до школи.
Це в Україні.
Ответ дляНеробименінерви
Не в тому напрямку працюєте.
Чепляти віруси - це нормально.
Була в багатьох лікарів, складали аналізи висновок - ’ переросте’ Чепляти віруси може і нормально, але не душному класі с постійно зачиненими вікнами на уроці.
Ответ дляМошей ницца
Це в Україні.
А в який клас повернулись?Як адаптувались після повернення?
Мошей ницца• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ми навіть в іншу школи перейшли ну це не через хвороби.
Після того як дитина сиділа в бомбосховищі це була жесть.
Кожен місяць лікарня.😱
Після повернення трошки краще. Один раз в лікарні лежали.Але всеодно багато хворіє як на мене.
У вас які хвороби ?
Неробименінерви• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Провітрювання йде на перервах. Під час уроку вікна можуть бути відкриті тільки в теплий період.
Тримати дитину в ізоляції - це найгірше, що ви можете зробити. Як для імунітету, так і для психологічного розвитку дитини.

У дитини часті ускладнення після ОРЗ?
Санта Барбара• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А лишить ребенка нормального образования, общения - нормально?
Смажена полуничка• 15 июля 2025
Из садика дважды забирали из-за болезней, из школы нет. Но у меня болеет обычными ОРЗ, в саду были постоянные синуситы и отиты. В школе первые два года тоже цепляла все подряд, потом пошло на спад, в этом году оканчивает 4й класс, болела может раза 2 или 3, и так сопли, небольшая температура.
Ответ дляМошей ницца
Кожен місяць лікарня.😱
У вас які хвороби ?
Бідна дитина, підвали це ж ще плюс вологість і як завжди нічого не провітрюються.А чим хворіє?У моєї дитини часто бронхіти, ларенготрахеіти , в тому році прийшла в травні на контрольні і одразу отримала інфекцію, яка визвала запалення легень:(
Ответ дляСанта Барбара
Чтобы потом под капельницей лежать на стационаре?
Санта Барбара• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так вы на всю жизнь планируете ребенка закрыть? Или как?
Ответ дляНеробименінерви

У дитини часті ускладнення після ОРЗ?
Дитина не ізольована і відвідує інші дитячі колективи, де нормально провітрюються приміщення і дітей 8-10 на 40 кВ метрів, а не 30 на 43 кВ метри.
Ответ дляСанта Барбара
А Ваш кругозору только школой ограничен?В смысле закрыт?У ребенка активная социальная жизнь и без школы, спортивные соревнования, кружки и есть регулярное общение с сверстниками.
Тундиринда• 15 июля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Автор твердо решила для себя делать из ребенка социального инвалида (у нас в классе несколько лет учился такой, мальчика очень жаль). Вы ничего ей не докажете. Она будет читать только те комментарии что ей нравятся
Ответ дляТундиринда
Если Вы настолько узко мыслите...то в Вашем понимании да...у кого нет денег на нормальные секции и кружки для ребенка, то для них есть только школа.
Ответ дляСанта Барбара
Вы специально проигнорировали мой вопрос про то, когда смогли вернуться к оффлайн школе.Зашли самоутвердиться?
Мошей ницца• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Пневмония за пневмонией,
Потом не знаю даже, тяжелое состояние сразу в больницу капать , анализы ужаснейшие,
Ответ дляНеробименінерви

У дитини часті ускладнення після ОРЗ?
Мова не йшла про ізоляцію на постійній основі це раз, а по друге провітрювання на перервах нічого не дає, оскільки на уроці дуже швидко стає душно.Подивилась відео про школи закордоном там у дітей постійно відкриті вікна, а в теплу пору року вони вчаться на вулиці у шкільному дворі.
Санта Барбара• 15 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Я поняла уже.
Такого бреда, чтоб из-за воспаления лёгких ребенка из школы забрать - еще не читала...
Тундиринда• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Его уже булят на кружках и секциях ?
Ответ дляМошей ницца
Пневмония за пневмонией,
З цими вірусами не має нормального дитинства:(Уявляю що Ви пережили і дитина
Ответ дляТундиринда
Его уже булят на кружках и секциях ?
Булят только Вас на советчице
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У мене старший був після онко.
2 роки вчився вдома.
Потім лікар онколог сказав йти в школу і напрацьовувати імунітет.
Влітку ходили в людині місця, їздили на транспорті і т.п. Перший рік хворів, далі нормально.

Менша весь садок хворіла і перші 2 класи школи. Потім ’переросла’
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ви б спокійно реагували на постійно відчинені вікна в класі взимку?
Мошей ницца• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це не всі зрозуміють.
Цей навчальний рік теж трошки трешовий
Температура 40 нічим не збивалась швидка пртїхала зробила 5 чи 6 уколів
В лікарні тільки системи збивали температура .
Ответ дляэнциклопУдия
Вони в мене дома постійно відкриті на провітрювання взимку і нічого страшного не відбувається.Але ж в школі це чомусь тема табу.
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
То виберіть школу де в класах мало дітей. Ви ж писали що кошти у вас є
Ответ дляМошей ницца
Це не всі зрозуміють.
Цей навчальний рік теж трошки трешовий
Це жах:(А чим пояснили що температура не збивається уколами?