КокошинЭль• 19 июля в 12:37

Куди ваші діти планують вступати після 9 класу?

І на яку спеціальність?
В один подаєте , чи в декілька?
from Ukraine• 19 июля в 12:38
В 10-й
Бокс-орун• 19 июля в 12:40
Выезжать
ТочноБудет• 19 июля в 12:41
Донька в цьому році закінчила 9 і вступила в ліцей при університеті, по суті 10 клас, але вже з парами замість уроків і з філологічним напрямком (8 годин англійської на тиждень, 6 історії і лише 2 математика).
автор КокошинЭль • 19 июля в 12:42
Ответ дляБокс-орун
Выезжать
Круто вам, я б теж вивезла. Промоніторила все. Безкоштовне навчання в Чехії і Словаччині. Але гуртожиток, їжа, проїзд тощо - треба 25-30 тис грн в місяць. На жаль, немає таких грошей
Сладкий лимончик• 19 июля в 12:44
мистецький коледж на акторське
Фея_3уровень• 19 июля в 12:44
Ответ дляКокошинЭль
А обучение на местных же языках? Их еще выучить надо до понимания обучения. Моя идет в 8й. Учиться не хочет вообще, не знаю, куда ее приткнуть.
автор КокошинЭль • 19 июля в 12:45
Ответ дляСладкий лимончик
мистецький коледж на акторське
Ухти, а що там на конкурс треба учудить?
Ходив/ла на гуртки до цього?
автор КокошинЭль • 19 июля в 12:45
Ответ дляФея_3уровень
Так,мову треба трохи знати, але без іспитів в цих країнах, співбесіда
Сладкий лимончик• 19 июля в 12:46
Ответ дляКокошинЭль
Ходив/ла на гуртки до цього?
так, є творчий конкурс
зараз займається в підлітковій групі справжнього драматичного театру, зі справжніми режисерами, педагогами зі сценічної мови. закінчив 7 клас.
Завжди недо...• 19 июля в 12:47
медичний ,чекаємо результатів
Бокс-орун• 19 июля в 12:49
Ответ дляКокошинЭль
Ну если у вас дочь, то зачем выезжать
Буся-9dbf• 19 июля в 14:32
В цьому році прийом закінчився 14 липня