Уходя дверю не хлопать• 15 июля 2025

Діти на домашньому навчанні

У кого діти в молодших класах на домашньому навчанні через те, що чепляються хвороби від колективу.Коли Ви спробували повернутись на оффлайн навчання і як вирішуєте це закордоном, де школа обов´язкова?
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Вони в мене дома постійно відкриті на провітрювання взимку і нічого страшного не відбувається.Але ж в школі це чомусь тема табу.
Це залежить від батьків в класі. У нас в класі відкритті вікна круглий рік. В середній школі з цим важче, бо не всі вчителі хочуть відчиняти
автор Уходя дверю не хлопать • 15 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
То виберіть школу де в класах мало дітей. Ви ж писали що кошти у вас є
В приватних школах 15-18 дітей в маленькому класі і окна теж не відчиняють.Якщо Ви знаєте школу де в класі 8-10 дітей, то порадьте будь ласка.
Мошей ницца• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це жах:(А чим пояснили що температура не збивається уколами?
Нічого вони не кажуть.
Сказали дайте таблетку
Даю таблетку дитина рве.Далі уколи , не діють.
Ответ дляМошей ницца
Нічого вони не кажуть.
Сказали дайте таблетку
Не знаю як Ви це все витримали.В мене таке було один раз в температура збилась тільки і лікарні під крапельницею і не одразу, а коли дуже довго холодне прикладали, тепер дуже боюсь високої температури.
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Logos school там 5-8 дітей в класі
Сама вумна тутички• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мова не йшла про ізоляцію на постійній основі це раз, а по друге провітрювання на перервах нічого не дає, оскільки на уроці дуже швидко стає душно.Подивилась відео про школи закордоном там у дітей постійно відкриті вікна, а в теплу пору року вони вчаться на вулиці у шкільному дворі.
так почему вы еще не там?
Ответ дляСама вумна тутички
так почему вы еще не там?
А чому Ви ще тут і пишите російською мовою?
Ответ дляэнциклопУдия
Logos school там 5-8 дітей в класі
Дякую!
Мошей ницца• 15 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Та … в мене ще тато важко хворий
То я бігала між лікарнями. Добре що це на одній території.
На антидепресантах я ….
Я не тону• 15 июля 2025
Відчуваю і нас чекає подібне. Дитина у 3.5 пішла у садок у вересні, до весни 4 рази лежала у лікарні, забрали з садка, боюсь знову вести(( останній раз було зараження крові уже від інфекції, температура під 40 була тиждень
Пухнасті штани• 15 июля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Ви б спокійно реагували на постійно відчинені вікна в класі взимку?
А що в цьому поганого ? Зважаючи ще й на те, як шпарять батареї. В нас в школі взимку дітям погано було від духоти на уроках. Але ж такі мами, як ви ні вчительці, ні дітям проходу не давали, щоб вікна ніхто не відчиняв. В мене вдома взимку вікно за замовчуванням відкрите, а іноді і балкон. Завжди є, чим дихати і не холодно
энциклопУдия• 15 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Тобто такі як я. Я За відкриті вікна. У мене вдома відкриті круглий рік
Ответ дляЯ не тону
Якщо чесно я дуже пожалкувала, що відвела дитину у садочок.В 3 роки ми теж їздили вночі з приступом кашлю по лікарням. В школі в першому класі ми змогли походити тільки 3 тижні за рік.В другому класі я не ризикнула.Думаю що проблема в екології в тому, що в школах і в садочках застаріли норми гігієни і нічого не провітрюються взагалі. На гуртках з великим приміщенням і нормальною вентиляцією ніякіх агресивних вірусів не має.Хворіємо 3 дні і здорові.
Молчавочка• 26 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Автор твердо решила для себя делать из ребенка социального инвалида (у нас в классе несколько лет учился такой, мальчика очень жаль). Вы ничего ей не докажете. Она будет читать только те комментарии что ей нравятся
А ще так більша значимість і жертвенність мами.
автор Уходя дверю не хлопать • 26 июля 2025
Ответ дляМолчавочка
Цій темі вже 2 тижні, а Ви все заспокоїтесь не можете
Молчавочка• 26 июля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну то ви знаєте, скільки ій. В мене відобразилась, зо «зараз читають»