Неместная Я• 15 июля в 07:35
Лікар призначив подвійну дозу антигістамінного
Таблетки білагіс. В інструкції вказано 1 таблетка на добу, лікар виписав двічі на добу. Прочитала інструкцію тільки вдома, можливості запитати немаєдо наступного візиту в середу. Комусь так призначали цей препарат?
220В• 15 июля в 07:40
Антигістамінні препарати лікарі часто призначають в подвійних дозах.
А ще частіше - два різних препарата. Один зранку, другий ввечері.
Саме цей препарат мені не призначали.
Але завжди алерголог, як супутню терапію, призначае ще сорбенти (для виведення токсинів, спричинених алергією).
Саме цей препарат мені не призначали.
Дайте вподобайок• 15 июля в 07:40
Моїй мамі призначали пити 2 рази на день антигістамінне коли лікувала типу екзему чи щось таке.
ПолБатона• 15 июля в 07:44
у сына аллергия. Одна таблетка в сутки толком не помогала. Врач назначила лечение - один препарат утром, второй вечером. Состояние моментально улучшилось.
Неместная Я
• 15 июля в 07:49
Ответ для220В
Саме цей препарат мені не призначали.
Сорбент призначили
Неместная Я
• 15 июля в 07:49
Ответ дляДайте вподобайок
Саме дерматит лікую
Вареничніца• 15 июля в 08:44
Ответ дляНеместная Я
Саме дерматит лікую
Для печінки щось призначив?Свекрусі і сину допомогало,а до цього що тільки не назначали
Неместная Я
• 15 июля в 09:23
Ответ дляА у нас макарошки
може у Вас ожиріння, або висока (тобто маєте багато кг)?
Висока, але ожиріння немає. 182 см, 63 кг
Неместная Я
• 15 июля в 09:24
Ответ дляВареничніца
Перевіряли печінку, показники в нормі