Ангелок з ріжками• 05 июля в 16:02

Прегабалін - хто приймав - відміна

Прегабалін у дозі 75 мг 1 раз на ніч прийом три тижні. Лікар сказав, що можна різко відміняти. А я боюсь синдрому відміни. Хто приймав, як ви відміняли? Заспокійте мене, будь ласка.
Вишнёвая Леди• 05 июля в 16:04
Мне прописывали прием при отмене
Резко не бросала
Наизнанку• 05 июля в 16:05
Дивлячись з якою метою призначали. Я від тривожності вже 2 роки приймаю 75 на ніч. Пару раз пробувала відміняти, знову починала погано спати.
Наизнанку• 05 июля в 16:06
Якщо сильно переймаєтесь, о просто купить 50 мг і тиждень пийте меншу дозу і потім останні 3 табл взагалі через день
Хоча всі ці схеми фігня повна, тому що вважається що робоча доза починається з 150 мг, і взагалі 150 двічі на добу
Наизнанку• 05 июля в 16:07
Ответ дляВишнёвая Леди
Мне прописывали прием при отмене
Резко не бросала
І як вам розписували, якщо не секрет?
автор Ангелок з ріжками • 05 июля в 16:08
Ответ дляВишнёвая Леди
Мне прописывали прием при отмене
Резко не бросала
Вы теж приймали не більше місяця?
Алина-1240• 05 июля в 16:22
У меня не было ничего, 150 бросила пить просто не купив следубщую пачку, пила 11 мес
Мовчу, але хочу• 05 июля в 16:24
Ответ дляНаизнанку
Вам лікар прописував? Я погано сплю і дуже тривожна
Наизнанку• 05 июля в 16:31
Ответ дляМовчу, але хочу
Так, навіть декілька лікарів - невролог, ендокринолог та гінеколог. Точніше перші 2 призначили, а гінеколог попросила не бросати, щоб я їй мозок не кліпала своїми тривожними думками 🙈
Свого часу невролог на місяць підвищувала мені до 150 на ніч або по 75 два рази на день
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля в 16:43
Ответ дляНаизнанку
Он вроде от болей а не от тревожностей...
Наизнанку• 05 июля в 16:44
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Там багато ефектів. Взагалі то він від епілепсії та схвалений для лікування ГТР, але призначається при мʼязових болях, абстінентному синдромі тощо
Особисто мені його призначили через порушення сну на тлі тривожності. І підвищували дозу через напруження мʼязів знову ж таки через тривожність
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля в 16:45
Ответ дляНаизнанку
Про що і говорю - при чому паникв...
Наизнанку• 05 июля в 16:46
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Про що і говорю - при чому паникв...
ГТР - генералізований тривожний розлад
ЭтаваНиМожетБыть• 05 июля в 16:48
Ответ дляНаизнанку
ГТР - генералізований тривожний розлад
Прийнято)
Я не спєц, але цікавлюсь.
Спокійнного вечора, і чистого неба)
Все питаю зарання• 05 июля в 16:49
Дівчата, кидайте це діло, Ви б знали, скільки залежних приходить в аптеку по габану, просять без рецепта
Оля_с_киркою• 05 июля в 16:56
Можно отменять, принимая через день или открывать капсулу и отсыпать половину, а потом пить оставшуюся половину, таким образом уменьшив дозу в 2 раза перед отменой. Еще хорошо добавить физическую активность
Inna_A• 05 июля в 17:00
Так само приймала, кидала просто не пила і все. Ніч кості крутили і в жар кидали і все ок.
Inna_A• 05 июля в 17:01
Ответ дляВсе питаю зарання
Є хвороби, які не знеболювання ніщо, крім цих таблеток і карбамазепіна. Наприклад трійничний нерв
Все питаю зарання• 05 июля в 17:20
Ответ дляInna_A
Ніхто ж не сперечається, що за показами ці ліки потрібні, але ж не на постійній основі і багато хто відписався, що без прегабаліну не спить
Вишнёвая Леди• 05 июля в 17:47
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вы теж приймали не більше місяця?
Мне назначали сначала на месяц и сразу предупредили о том, что потом 2 недели будет постепенная отмена
Но я принимала дольше, месяца 2,5 где-то
Вишнёвая Леди• 05 июля в 17:49
Ответ дляНаизнанку
І як вам розписували, якщо не секрет?
Не секрет, но я уже не помню. Я закончила принимать в прошлом году
И доза у меня была выше
Наизнанку• 06 июля в 15:28
Ответ дляВсе питаю зарання
А чому не на постійній основі, якщо стан потребує цього?