Хачапууури• 15 июля в 15:31

Я щось пропустила?

Чи з яких пір для прибиральниці обов´язкова освіта?
Навіть , якщо прибирати клініку
Анонимушка• 15 июля в 15:32
Так это со школы образование
Тушьмушьнюшь• 15 июля в 15:32
так это колледж, а не вуз. у вас вообще никакого образования?
Тушьмушьнюшь• 15 июля в 15:32
Ответ дляАнонимушка
Так это со школы образование
точно, даже школьное
дамаАмстердама• 15 июля в 15:33
Мається на увазі школа.
Майданщица• 15 июля в 15:34
Потому, что санитарка
Потребую апгрейду• 15 июля в 15:34
Ответ дляАнонимушка
Так это со школы образование
Школа - це середня загальна. А тут вимагається середня спеціальна, тобто училище чи коледж.
Потребую апгрейду• 15 июля в 15:34
Ответ дляТушьмушьнюшь
точно, даже школьное
ні
Потребую апгрейду• 15 июля в 15:35
Ответ длядамаАмстердама
Мається на увазі школа.
Школа - це середня загальна а не спеціальна освіта
автор Хачапууури • 15 июля в 15:35
Ответ дляТушьмушьнюшь
До чого тут це?
Я просто не розумію для чого середня освіта , якщо людина окрім ганчірки нічого більше тримати не буде,здивували вимоги просто
автор Хачапууури • 15 июля в 15:35
Ответ дляАнонимушка
Так это со школы образование
Середнє спеціальне?
Ну ниче се• 15 июля в 15:36
Авторе, санітарка має знатись на дез розчинах, тому і потрібна якась освіта, щоб людина розуміла пропорції, відсотки, площу обробки. А не зависала міряючи від нуля чи одиниці
Вообще не факт• 15 июля в 15:36
Ви якось дуже серьйозно сприймаєте всю ту лабуду що у вакансіях пишуть
дамаАмстердама• 15 июля в 15:36
Ответ дляПотребую апгрейду
Оце так.. Походу медучилище ?
Потребую апгрейду• 15 июля в 15:36
Ответ длядамаАмстердама
Оце так.. Походу медучилище ?
Мабуть
Без образів• 15 июля в 15:36
Для тих,хто незнає що таке середня спеціальна освіта – це освітній рівень, який надавався у середніх спеціальних навчальних закладах (технікумах, училищах), що готували фахівців середньої кваліфікації для різних сфер народного господарства, державного управління, освіти, культури, охорони здоров´я тощо.
Астановитесь• 15 июля в 15:37
Освіта здебільшого давно не має значення в плані академічних знань, це більше про соціальний аспект, такий собі маркер-свідоцство про адекватність кандидата. Що він був здатний хоча б якийсь дношний ВНЗ закінчити. Бо з людиною без вищої освіти важко про щось спілкуватися і тим паче довіряти їй роботу, особливо коли мова про молодь до 35
Працівниця року• 15 июля в 15:37
Ответ дляНу ниче се
Думаете после 9 класса не осилит?)
Я тут Живу• 15 июля в 15:37
Ответ дляХачапууури
До чого тут це?
потому что те кто не закончил школу обычно маргинальной наружности, могут воровать и тд
Vita_Nikolaeva• 15 июля в 15:37
а вам реально нечего предъявить? у вас 9 классов школы? или и их нет?

работодатель - барин
кого хочет - того и ищет
сделайте себе свою конторку - тогда и будете свои правила устанавливать
Вумна вутка• 15 июля в 15:38
Специальная. Ещё и небось по типу медсестры
КлавдіяЧерепиця• 15 июля в 15:38
Ответ дляХачапууури
Середнє спеціальне?
Так санитарка не только убирает. Почитайте в интернете обязанности. В них так же входит помощь пациентам с разными заболеваниями в выполнении гигиенических процедур. Если врачи учатся 6 лет минимум, то для человека, работающего в больнице, нормой будет хотя бы колледж
дамаАмстердама• 15 июля в 15:38
Ответ дляБез образів
Але для санітарки це якась дивна вимога. Немає спеціальності ’прибиральниця’ у коледжах і в медичних готують медсестер, фельдшерів, акушерок, техніків. Може дійсно перестраховуються, щоб була не маргінал, як вище пишуть.
Vita_Nikolaeva• 15 июля в 15:38
гонористые соискатели какие пошли

ваш бы гонор - в продуктивное русло
а пока вы только кнопки своего телефона давить умеете
Ну ниче се• 15 июля в 15:38
Ответ дляПрацівниця року
Думаете после 9 класса не осилит?)
Та хто її зна? Але чим більше людина навчалася, тим більше шансів, що в неї в голові хоч щось зберіглося
Потребую апгрейду• 15 июля в 15:39
Ответ дляПрацівниця року
Думаете после 9 класса не осилит?)
вище написали про соціальний аспект. Дійсно в даний час людина яка не закінчила нічого урім 9 класів здебільшого це хтось іщ неблагополучної сім´ї, чи щось типу того. Справа не в тому щоб осилити роботу, а в тому щоб так би мовити вписатися в середовище клініки.
Вумна вутка• 15 июля в 15:39
Ответ дляЯ тут Живу
Товарищи из верховной рады с вами бы не согласились
Пацаааааааан• 15 июля в 15:40
Ответ дляАстановитесь
Вы хоть поняли что в вакансии написано? Какой внз?
Vita_Nikolaeva• 15 июля в 15:41
Ответ дляХачапууури
До чого тут це?
ото вы и не разумеете что в жизни мало учились

учились бы - знали бы что есть много вещей в жизни которые не прямо линейные - не прямо в лоб

так понятно?
Працівниця року• 15 июля в 15:42
Ответ дляНу ниче се
Вы серьезно полагаете, что если человек учился и у него в голове отложилось, он пойдет полы и туалеты мыть?
Заместитель Анонима• 15 июля в 15:42
Ответ дляНу ниче се
Для цього і шкільної програми вистачить: хімія і математика. Достатньо співбесіди, щоб вияснити.