Хачапууури• 15 июля 2025

Я щось пропустила?

Чи з яких пір для прибиральниці обов´язкова освіта?
Навіть , якщо прибирати клініку
Працівниця року• 15 июля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
вище написали про соціальний аспект. Дійсно в даний час людина яка не закінчила нічого урім 9 класів здебільшого це хтось іщ неблагополучної сім´ї, чи щось типу того. Справа не в тому щоб осилити роботу, а в тому щоб так би мовити вписатися в середовище клініки.
Это обычные дети, особенно сейчас.
Мрію про космос• 15 июля 2025
Зарплата до налогов просто жесть, значит будет тысяч 7-8 на руки. А в соседней теме ещё официантку пинают с доходом в 12 тысяч
Ну ниче се• 15 июля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вы серьезно полагаете, что если человек учился и у него в голове отложилось, он пойдет полы и туалеты мыть?
Саме так і відбувається. І так,вчаться не лише академіки.
ПробілНеПрацює• 15 июля 2025
Щоб зналась на безпеці та дезінфекції
Астановитесь• 15 июля 2025
Ответ дляПацаааааааан
Вы хоть поняли что в вакансии написано? Какой внз?
Перечитала вакансію. Тоді тим паче не бачу проблеми. Ніхто не ризикуватиме брати на роботу Мауглі з дикого лісу, котрий і гадки не має, як виглядає навчальний процес в свідомому віці
Без образів• 15 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Але для санітарки це якась дивна вимога. Немає спеціальності ’прибиральниця’ у коледжах і в медичних готують медсестер, фельдшерів, акушерок, техніків. Може дійсно перестраховуються, щоб була не маргінал, як вище пишуть.
можливо і так, тим більше прибиральниця може протирати якісь полички,де можуть стоят серйозні медикаменти.Одним словом,тільки догадки чому так. А можливо взагалі,хто давав обяву незнає,що таке середня спеціальна освіта
Заместитель Анонима• 15 июля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
гонористые соискатели какие пошли

ваш бы гонор - в продуктивное русло
а пока вы только кнопки своего телефона давить умеете
А, вы ещё и диван продавили, гундите и гундите
Вкаблучках• 15 июля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Мабуть
драсте, после медучилища работают медсестрами
Vita_Nikolaeva• 15 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
у вас видно солидарочка с авторэссой что так впрягаетесь?
Миловидна леді• 15 июля 2025
да , пропустили , даже уборщицу хочется хоть с каким-то интеллектом тк человеку бывает тяжело уяснить элементарные вещи
Працівниця року• 15 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Нет, так не происходит. В уборщицы идут либо те кто не имеет никакого образования и навыков либо пенсионеры.

Вообще смешно, в АТБ берут админом при школьном образовании, а тут для уборщицы оно надо)
Ну ниче се• 15 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Для цього і шкільної програми вистачить: хімія і математика. Достатньо співбесіди, щоб вияснити.
В Україні середня освіта є обов´язковою. Але на Порадниці регулярно з´являються теми про те,як користуватись лінійкою, вирахувати % , розрахувати мл на кг ваги, вичислити площу, об´єм та інше. Як вважаєте,хто ці люди?
дамаАмстердама• 15 июля 2025
Ответ дляБез образів
Якщо вони вирішили брати приклад з Німеччини, де для санітарок потрібна освіта, то це Pflege і вони працюють як доглядальниці. Прибирання - Putzfrauen/Reinigungskraft то інше. Там можуть бути курси підготовки, випробувальний термін, але ніяк не вимога диплому з коледжу.
Пусин Кукин• 15 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Авторе, санітарка має знатись на дез розчинах, тому і потрібна якась освіта, щоб людина розуміла пропорції, відсотки, площу обробки. А не зависала міряючи від нуля чи одиниці
Ой, ну надо же. А в Греции за 1 день все объясняют. И без освиты и часто без языка.
И за пропорции, видсотки,ганчирки та площу - 1500 евро на рыло.
А не 8-10 тыщ.
Позорище.
Заместитель Анонима• 15 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Мабуть,73 - 75 відсотків, ні?
Заместитель Анонима• 15 июля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
За державу обидно
Пацан к успеху шел• 15 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
За державу обидно
Вы за себя слезки лейте . А не за державу

Натяни спасательный круг на себя прежде всего. Потом и других спасешь. Это метафора если что. А то в теме много с ограниченным образованием 😜
Пацан к успеху шел• 15 июля 2025
Ответ дляПусин Кукин
А не 8-10 тыщ.
Позорище.
точно что «рыло»

такие там и работают 🥸
Пищалка• 15 июля 2025
Ответ дляАстановитесь
Освіта здебільшого давно не має значення в плані академічних знань, це більше про соціальний аспект, такий собі маркер-свідоцство про адекватність кандидата. Що він був здатний хоча б якийсь дношний ВНЗ закінчити. Бо з людиною без вищої освіти важко про щось спілкуватися і тим паче довіряти їй роботу, особливо коли мова про молодь до 35
Таке практикують переважно в країнах колишнього СРСР і це жахливо!
Тому що невілює вищу освіту як суть!
Тобто, лише для того, щоб виглядати, як ви кажете «адекватним» , треба пʼять років протирати штани в нікому непотрібному закладі. Повторюсь, лише для того, щоб виглядати, бо як фахівець ця людина нікому не цікава.
Вважаю це принципово неправильним.
Бавовнятий Пупс• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
До чого тут це?
Я просто не розумію для чого середня освіта , якщо людина окрім ганчірки нічого більше тримати не буде,здивували вимоги просто
У санітарок трохи більше обовʼязків ніж просто тримати ганчірку.
Бавовнятий Пупс• 15 июля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
а вам реально нечего предъявить? у вас 9 классов школы? или и их нет?

работодатель - барин
кого хочет - того и ищет
сделайте себе свою конторку - тогда и будете свои правила устанавливать
А ось і роботодавець
Заместитель Анонима• 15 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел

С чего решили, что я нуждаюсь в чьих то указаниях?
Действительно, ограниченное... глядя на ваши высказывания
Пусин Кукин• 15 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
точно что «рыло»

такие там и работают 🥸
Давайте, хвалите своих у кого не рыло и кто 860 децких вам выплевыет в месяц. Шоб фатыло! 👍
Пацан к успеху шел• 15 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Здесь форум - а не ваша личная квартира

Здесь вам любой может написать всё что хочет . Или вы контекст места где находитесь не понимаете? 😂😂
Пацан к успеху шел• 15 июля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ой а вы обиделись? А чего?

Это ж ваша собственная лексика 😂😂
slonik35• 15 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Мається на увазі школа.
школа это среднее ..а средне специальное это или пту или техникум
Vita_Nikolaeva• 15 июля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
А ось і роботодавець
кусайте локти
На привозе• 15 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Мається на увазі школа.
І яка в школі спеціальна освіта?))) Ви хоч її закінчили?
дамаАмстердама• 15 июля 2025
Ответ дляНа привозе
У мене вища освіта і працюю за спеціальністю) з попередніми коментаторами вже все прояснили.
Некомильфо• 15 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
Так это со школы образование
интересно,вы школу закончили?