Хачапууури• 15 июля 2025

Я щось пропустила?

Чи з яких пір для прибиральниці обов´язкова освіта?
Навіть , якщо прибирати клініку
Миззери• 15 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Мається на увазі школа.
Нет это техникум даже не пту
Оце потужно• 15 июля 2025
По-сути, на санитарку ни где не учат, ни ПТУ, ни колледж медицинской.
автор Хачапууури • 15 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Зарплата до налогов просто жесть, значит будет тысяч 7-8 на руки. А в соседней теме ещё официантку пинают с доходом в 12 тысяч
Мінімалка буде
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
До чого тут це?
Я просто не розумію для чого середня освіта , якщо людина окрім ганчірки нічого більше тримати не буде,здивували вимоги просто
Ви зараз ще більше здивуєтесь.Але в країнах Європи на прибиральницю вчаться,як і на офіціанта.
автор Хачапууури • 15 июля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
У санітарок трохи більше обовʼязків ніж просто тримати ганчірку.
Які?
автор Хачапууури • 15 июля 2025
Ответ дляОябунчик
І?
Офіціантів не вивчають в університеті
Астановитесь• 15 июля 2025
Ответ дляПищалка
Таке практикують переважно в країнах колишнього СРСР і це жахливо!
Тому що невілює вищу освіту як суть!
Тобто, лише для того, щоб виглядати, як ви кажете «адекватним» , треба пʼять років протирати штани в нікому непотрібному закладі. Повторюсь, лише для того, щоб виглядати, бо як фахівець ця людина нікому не цікава.
Вважаю це принципово неправильним.
Ну як сказати. Треба ж розумно обирати, а не що доведеться. У кращому випадку спеціальність знадобиться. У гіршому просто дозволить знайти роботу. У обох випадках профіт
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
І?
Офіціантів не вивчають в університеті
Ви хоч школу закінчили?Висловлюєтесь дивно.Де написано про університет?Є ланки середньої спеціальної освіти.
автор Хачапууури • 15 июля 2025
Ответ дляОябунчик
На офіціантів не потрібна освіта ,лише курси
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Ну то у вас так,там,де я,по-іншому.
автор Хачапууури • 15 июля 2025
Ответ дляОябунчик
Ну то у вас так,там,де я,по-іншому.
Де ви?
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Де ви?
Яка різниця?Поїдете перевіряти?
Заместитель Анонима• 16 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Здесь форум - а не ваша личная квартира

Здесь вам любой может написать всё что хочет . Или вы контекст места где находитесь не понимаете? 😂😂
Тута, вам не здесь, здеся, вам не там
Пацан к успеху шел• 16 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тута, вам не здесь, здеся, вам не там
О . Снова всплыло 🤡🤡
Заместитель Анонима• 16 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
О . Снова всплыло 🤡🤡
Иди нахутор бабочек ловить