Хачапууури• 15 июля 2025
Я щось пропустила?
Чи з яких пір для прибиральниці обов´язкова освіта?
Навіть , якщо прибирати клініку
Хачапууури
• 15 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Зарплата до налогов просто жесть, значит будет тысяч 7-8 на руки. А в соседней теме ещё официантку пинают с доходом в 12 тысяч
Мінімалка буде
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
До чого тут це?
Я просто не розумію для чого середня освіта , якщо людина окрім ганчірки нічого більше тримати не буде,здивували вимоги просто
Ви зараз ще більше здивуєтесь.Але в країнах Європи на прибиральницю вчаться,як і на офіціанта.
Хачапууури
• 15 июля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
У санітарок трохи більше обовʼязків ніж просто тримати ганчірку.
Які?
Хачапууури
• 15 июля 2025
Ответ дляОябунчик
І?
Офіціантів не вивчають в університеті
Астановитесь• 15 июля 2025
Ответ дляПищалка
Таке практикують переважно в країнах колишнього СРСР і це жахливо!
Тому що невілює вищу освіту як суть!
Тобто, лише для того, щоб виглядати, як ви кажете «адекватним» , треба пʼять років протирати штани в нікому непотрібному закладі. Повторюсь, лише для того, щоб виглядати, бо як фахівець ця людина нікому не цікава.
Вважаю це принципово неправильним.
Тому що невілює вищу освіту як суть!
Вважаю це принципово неправильним.
Ну як сказати. Треба ж розумно обирати, а не що доведеться. У кращому випадку спеціальність знадобиться. У гіршому просто дозволить знайти роботу. У обох випадках профіт
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
І?
Офіціантів не вивчають в університеті
Ви хоч школу закінчили?Висловлюєтесь дивно.Де написано про університет?Є ланки середньої спеціальної освіти.
Хачапууури
• 15 июля 2025
Ответ дляОябунчик
На офіціантів не потрібна освіта ,лише курси
Оябунчик• 15 июля 2025
Ответ дляХачапууури
Ну то у вас так,там,де я,по-іншому.
Заместитель Анонима• 16 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Здесь форум - а не ваша личная квартира
Здесь вам любой может написать всё что хочет . Или вы контекст места где находитесь не понимаете? 😂😂
Тута, вам не здесь, здеся, вам не там
Пацан к успеху шел• 16 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тута, вам не здесь, здеся, вам не там
О . Снова всплыло 🤡🤡
Заместитель Анонима• 16 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
О . Снова всплыло 🤡🤡
Иди нахутор бабочек ловить