Посовітуйте, будь ласка, якусь бюджетну клініку чи може якийсь кабінет де можна за вміняємі кошти провірити зір і підібрати лінзи!?
МинерАлочка• 15 июля 2025
лінзи в принципі не дешеве задоволення, 1 штука мінімум 200 грн+ розчину на місяць пляшечка теж в районі 200 грн, Консультація лікаря від 500, тобто на місяць будете витрачати мінімум 600 грн на лінзи і догляд. Бюджетність і лінзи поняття не сумісні.
Ответ дляМинерАлочка
Мене цікавить де можна підібрати їх вперше, треба підібрати розмір і т д. В якій клініці це можна зробити,щоб не дерли в три шкури, як деруть в люкс оптиці!
Психологічка• 15 июля 2025
Подобрать - бесплатно в поликлинике.
Линзы в очки от 300 грн почти везде
МинерАлочка• 15 июля 2025
Ответ дляtoxa0215
люкс оптика по підбору лінз нормальна тема, це не окуляри за 8000 як в темі у іншого автора. Перевірити зір і підібрати лінзи коштує 400грн
Психологічка• 15 июля 2025
Ответ дляtoxa0215
В якій? В докол там черга на весь день, ще не факт,що попадеш туди! В якій саме поліклініці можна підібрати лінзи безкоштовно?
Я не знаю, в моей на левобережном окулист есть.
Смотрите в Хельси
Ніколи не збрешу• 15 июля 2025
Ответ дляLence
Люкс оптика добре підбирають та навчають одягати та знімати
Нет, тут изначально хороший офтальмолог нужен, в оптиках их нет
осень харашо• 15 июля 2025
Ответ дляtoxa0215
Мне подобрали линзы для очков не в люкс оптике, сделали очки, видела я в них странно. Потом пошла в люкс оптику: оказалось что в первой оптике мне подобрали неправильно. Да, вторые мне дороже обошлись, но лучше бы я и первые у них заказывала, в итоге было бы две пары нормальных очков.