А_я_ЛОЖУ!• 16 июля в 11:05
Випадає волосся, збивається у колтуни, фото не для слабкодухих
В квітні-травні важко перехворіла якимось вірусом, суміш ковіду і грипу. Хворіла майже два місяці. І от десь пару тижнів тому почало сильно сипатися волосся. Маю довжину трохи нижче плечей, плюс голова свербить, хоча лупи немає. Є відчуття, наче є якісь мікротравми шкіри голови, бо як спітніла на жарюці, то свербіж посилюється. Волосся сухе, зневоднене, відламується і випадає з цибулинами. Також є проблема: на маківці волосся таке пересушене, як пакля, збивається у колтуни, продерти це гребінцем майже неможливо. Так триває уже більше двох років! Воно не зростає! Постійно поновлюється ця пакля! Не можу зрозуміти, від чого це! Фарбуватися просто припинила, щоб не травмувати, але все рівно( ніяких фенів, плойок, утюжків, а волосся у плачевному стані. Що робить? Фото випавшого додаю.
Лапка• 16 июля в 12:43
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Здавала, за аналізами гіпертериоз плюс є вузол tirads 3…
Ну от у мене теж, як тільки гормони виходять за межі норми, то волосся не тільки починає випадати, а й навіть на дотик стає інакшим. Починає більше плутатися, через що я його ще більше висмикую, коли розчісую.
хутряна володарка• 16 июля в 12:46
Волосся випадає чи обламується?
Маю схожу проблему. Обійшла декількох трихологів. Останній - в клініці у Хобзея. В мене діагноз трихоклазія. Волосся не випадає, а обламується по всій довжині. Не встигає відростати. Дуже витончене, зневоднене. Лікуюсь протягом двох років. Аналізів здавала-перездавала, всіх не перерахувати. Поки ситуація лише погіршується. Але, в мене це результат тривалого, хронічного стресу, причини якого неможливо позбутися. І, хронічне безсоння, як наслідок. Що теж, не найкращим чином впливає на стан волосся.
Як у вас з нервовою системою?
І, не по темі, Гідазепам продають без рецепту)?
Як у вас з нервовою системою?
Налогообложу• 16 июля в 14:19
Ответ длявентиляторная
Так сдайте кровь на витамины, к трихологу сходите. Я начала пить железо и волосопад прекратился
Аналогично.
После тяжелейшего ковида у меня катастрофически упал феритин и я чуть не облысела.
Железо остановило этот процесс буквально на третий день приема
Відповів всім• 16 июля в 16:50
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я вказала, що я взагалі не користуюся ніякими гаджетами для волосся, феном у тому числі. Два з половиною роки тому чорт мене дьорнув взяти «професійну фарбу» в Єві, то повʼязую початок проблем саме з нею. З заспокійливого зараз іноді - гідазепам, інше вже не бере….(
Психиатр и эндокринолог в комплексе.