маска Ілона• 17 июля 2025
Всі ниють про високі ціни на продукти
А я зараз сама - за тиждень витратила 1 тис.грн. - і це ще продуктів деяких з цієї закупки на наступний тиждень лишиться. Тобто на місяць одній мені з головою вистачило б 5 тис.грн.
Ціни, звісно, піднялися, але не так страшно. Завжди є акції.
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, тема могла бы быть другой, и ответы другими.
Можно создать тему ’ красота, неделю одна без семьи, не готовлю, кайфую, черешни поела и сыта!’
Но вы же создали непонятную муть как все ноют и как вы наедаетесь 300г мяса на два дня и варёным яйцом.
Соответственно, и ответы другие. Но вы не признали свою ошибку, и понеслась ’ вы голодные, недокормленные’ и прочий бред.
Совершенно верно. И в реальном общении бывает, что никто с человеком общаться не любит и он весь такой, а что я, да что я такого говорю, я ж просто сказал.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляSo_so
Автор не в сети, ответ узнаем позже)
А вообще у меня впечатление что автор с утра принимала на грудь, и страница к странице из бабки у разбитого корыта превращалась в столбовую дворянку, буквально пару коктейлей ’ Золотая рыбка’ не хватило чтобы она стала владычицей морскою)))
Панна Кота• 17 июля 2025
Я витратила 2000 в неділю, і вже на ходила до купати продукти, а тільки четверг 😂
Я+син)
После 18• 17 июля 2025
Ответ дляr25-1
ви чули таке- повноцінне харчування та з чого воно ? дє риба, де яловичина, дє курятина, дє горіхи і тд? олія. і не тільки підсолнух. а так можно і на воді з хлібом. чого ні.
Ой,да прям,у всех тут пАлнАценное питание,рыба,сыры,орехи,мясо.С этими ягодами прям культ какой-то вёдрами что сами,что дети едят ,непременно черешня по 300 грн,лохина-малина,непременно ж каждый день.Повыпендривались бы на минималку.А таких в стране овердофига.Как напишут-питаемся на 30 тыс и это без омаров,млять,хоть стой,хоть падай.Уже аж тошно от таких баХатеек.
ЗдохниПуйло• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Ні, з партнерами обмінюються подарунками на свята і просто так на зустрічах.
Щомісяця зубними пастами, антиперсперантами, шампунями, гелями, масками, гелями для прання, бритвами, кремами, прям щомісяця пакунки йому носять, що ви не витрачаєтесь, а якщо обмінюються, то він, у свою чергу теж витрачається, щоб зробити їм подарунки, тобто, це все не безкоштовно, як ви брехали
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Нас теж четверо. Це тижлень канікули у мене )))
Ну тоді які питання до цін на продукти, якщо щоб прогодувати родину за вашими ж словами треба віддати повну середню по Україні зарплату?
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ дляПосле 18
Реально відрами. Не культ, але якщо є без обмежень в кількості то за день на родину йде 2-3 кг полуниці і близько кілограма малини.
ЗдохниПуйло• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Масло брала ще весною по 83 грн на акціях в Сільпо, АТБ, Метро. Ще в морозилці біля 10 пачок є. Сир теж в морозилці є біля 4 кг, по акції брала, 56, чи 58 грн за пачку, іноді сама роблю.
То вам Сільпо подарувало 10 пачок масла і сир чоловіку на свято дали чи ви купили? А ви як купили на 830 грн масла, то на 170 грн два тижні жили? Про що не спитаєш, то у вас тоннами лежить, наче ви це не купуєте, а прокладкі чоловіку теж дарують? Чи олію на свята роздають, муку, яйця, все вам дали і воно в морозилці, ви лиш черешеньку купуєте? Ото єдина розтрата, може ще й каву вирощуєте?
ЗдохниПуйло• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тема вообще какая-то бессмысленная)
Я недавно две недели была на даче одна. Могу вообще тему создать, что я за две недели только хлеб два раза покупала и помидоры, это вообще грн 100 в неделю)))
Просто опущу тот факт, что перед этим забила холодильник продуктами, плюс огурцы, зелень, салат, перец свои уже, фрукты и ягоды тоже )))
Так автор живе в селі, і чоловіку всю хімію спочатку безкоштовно давали, потім вияснилось, що на свята йому мило і прокладки дарують, потім, що обмінюється, і у автора 10 пачок масла є, 4кг сиру є, все є, а вона лиш черешні купує, їми наїдається, рощтрат у неї немає, крупи не їсть, ну там пів помідора і черешні, 300г м´яса у неї на два тижні але вона стейкі смажить з нього, каву п´є, мабуть теж дарують, ціни смішні їй, вона ото на черешні потратилась, а так все саме десь береться у холодильнику, про що не спитай, у неї є, але купує вона лиш черешню
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Ну, у меня на даче без ограничений, хоть объешься. Но не едим килограммами, часть просто пропадает, потому что не хочется.
3 кг клубники и 1 кг малины нас просто нужно с какими-то угрозами заставить съесть
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Забыли ещё добавить родителей бизнесменов)
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляПосле 18
От я і сворила тему начитавшись цих фантазерок: ’ми вдвох на місяць витрачаємо 40 тисяч грн, і майже в проголодь’, або ’як прожити родині з 4 чоловік на 150 тис’ і купа бідось в такому ж дусі. От я живу тиждень, якби мені не хотілося якихось викрутасів типу черешні, брі, а достатньо було б їсти свою малину та масдам, то я б за тижлень і 100 грн витратила продукти. Коли всі вдома, особливо діти, тоді звісно готуєш тричі вдень + перекуси. Але у нас нас 4 іде 20 тисяч на продукти зараз, а ще зимою ця сума була 15-17 тисяч. Тобто витрати виросли на 15%.
Не знаю, що, а головне скільки треба нажирати на такі суми.
І чому ж у всіх з таким повноцінним харчуванням поголовні дефіцити вітамінів, мікроелементів? Може прибріхують фантазерки.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Вам не зрозуміти. Не щомісяця, це за рахунок компаній. Обмінюються своєю продукцією під приводом свят - Різдво, 8 Березня, Великдень. Особам, з якими співпрацюють такі подарунки.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
У вас велика родина, і, мабуть, дорослі діти? Мої не осилюють скільки за день.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
У вас хвора уява, соррі. Якщо купила масла на 830, то лишилося ще 3 170 грн - на решту, і відповідно тоді масло я не купую протягом 10 тижнів умовно.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
У вас вже марення і істерика почалася. Спать пора.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, мають біля 40 га землі, працюють на ній, щоб ми з вами мали, що купити в супермаркеті.
После 18• 17 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Каждый день 3 кг клубники и 1 кг малины и это без остальной еды?Это ж сколько жрать надо?
А без клубники не выжить?
Автор написала о себе,она вкладывается в этот бюджет,нет разнесли в пух и прах, да только не все едят тоннами всякую хрень.Мне лично ту рыбу не показывай ни в каком виде,яйца в салат или выпечку,мяса килограммами не беру,я и сын 10 лет,арбузы,бананы,персики-не тысячи стоят,малину,клубнику ели,не тоннами,больше нет желания,нормально питаемся с голоду не умираем,а так жрать то и 50 тыс не хватит.
А без клубники не выжить?
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Странно, несколькими страницами ранее бизнесмены родители не обрабатывали землю, ибо дешевле купить это всё
После 18• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Та ’не може прибрихують’,а брешут,аж гай шумит.Почитайте темы,как худеют-первый совет-жрать меньше,ограничить сахар,углеводы,сложные жиры.Так в ягодах как раз дофига сахара,ага,диетчицы тоже мне ещё.Хай бог милует,сжирать по 4 кг одних ягод каждый день.Ага,верю.Так и вы слушайте тех брехух.Особенно с теперешним рынком труда и зарплатами.Тут же еще и каждая родителям своим и мужа помогает,вы и это учитывайте,не иначе,как транши из заграницы идут в карманы советчицам,по-другому никак.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дивна ви і далека. Так, маленький агробізнес. Вони вирощують сою, пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, цукровий буряк. Що з цього ви їсте?
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Сою только не ем
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не треба нікому погрожувати. Треба просто помити і виставити на стіл. І до вечора немає (можна зробити десерт з вершками чи морозивом, фондю з шоколадом і полуницею). І десь воно дівається. А як треба піти зібрати тоиіиу мене обпадає))) ну і ще нюанс, скільки часу реально усі вдома. На вихідних і більше може піти без проблем
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Та не, только первое естся в охотку, потом всё, осыпается, сохнет, не хочется- наелись
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Сою только не ем
Їсте, ще й як, просто не знаєте. Я про те, що вони вирощують те, що легше обробити і можна дорожче продати. З овочами возня, треба десь зьерігати, швидко псуються. Це легше купити для своїх потреб. Я писала, що в мами є маленька грядочка овочів на салат, щось квасить на зиму, щоб їй було під силу неспішачи обробити її. Решту городу пустили під сад і квіти, де раніше в моєму дитинстві садили по 15 соток картоплі, як згадаю оте її копання (((
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ дляПосле 18
А без клубники не выжить?
Так в бюджет автора вкладеться будь хто. 1000 на людину це 4 на родину, 16-20 на місяць на чотирьох. Що не так. Звісно автору одній не треба стільки ягід+як і мені). Основна з´їжа, впринципі, діти. У мене з п´ятирічним сином порції то одинакові. А за підлітків взагалі мовчу. Тут десь писали про дівчаток, які ’мало їдять’. Прям хочу подивитись на ці унікальні феномени, бо донька з її подружками топчуть за трьох, вигляд, наче їх взагалі не годують. Діти ростуть, їм треба це за рахунок чогось робити. Нормально ми їмо, так і автор не так щоб мало потратила. А про ягоди всі пишуть, бо ’розкіш на малину’ це, вибачте, дно.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Так сейчас картошку уже и не садят и не копают под лопату, даже подгортают мотоблоками
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
То треба час на це і сили. Батькам по 67 років вже. І то все було б на мамині руки.
Меня не звали• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну звісно, хто буде їсти ту малину, коли вже лохина пішла))) А черешні спокійно весь сезон їдяться (в цьому році немає). Далі будуть нектарини, персики, шовковиця та ж сама, якої немає в магазинах... Але його за день багато в трохи більше, просто не очевидно. Я коли купувала малину за сезон 10-15 кілограмів брала, цього не вистачало