Фима Собак• 18 июля 2025
Яку оливкову олію купуєте?
Цікавить extra virgin і щоб справжня.
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
купляли De Checco завжди, потім друг навів на Costa d´Oro, брали в Метро, цієї весни була Maestro di oliva по акції за 400 грн літр, так, дорога, але ми в салати тільки її додаємо та ще обожнюю вінегрет, з них Маестро найм´якша за смаком, ті перші дві вже за літр 600-700 грн
щоправда були в Європі, там ще вище ціна
Коста Доро класна ! Туніс ! Її вигідно брати одразу 1 л.
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Купуйте в темному склі, не в прозорому, не в пластику чи металі
В пластику не беру точно. Металеві якось не виходило. Там бувають пропозиції по 3-5 л, але в такому об´ємі якось мені занадто багато. Я ж її потроху їм.
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
Маестро ніжніша за Косту) для мене несподіванка була, спершу взяла одну спробувати, а на наступний день побігли в Ашан набрали 4 пляшки літрові, то нам до зими вистачить, я ще люблю трішки у м´ясо додати коли смажу, дуже класний відтінок додає, ще болоньєз роблю на оливковій
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Неочікувано ) я думала, що туніська більш ніжна. Маестро ще не пробувала.
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
я брала в пластику Oscar помас на мило, собі варю, то був дешево, а зараз блін майже 500 грн, в шоці, бо мені тих 3 літрів вистачило на мило на декілька років, зараз тре зварити, а не знаю де купити недорогий помас
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Итальянское, такое.
Моніні ще дорожче за Де Чекко)
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
сбробуйте, зараз знайду як виглядає, хоча можна в Ашані нагуглити там є
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Итальянское, такое.
Це всі відомі бренди. Брала з цим Де Чекко та Моніні.
Готова до другої• 18 июля 2025
може хто помас порадить недорогий, бо мені для мила потрібно))) хоча б гривень за 300 літр
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Але з тією що з ферм не порівняти. Мені перелають 5 л. Але тільки в листопаді.
ой, ми на Кіпрі раз взяли з ферми, ех... хоч лети тепер на Кіпр за олією, 5 євро літр була
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
В АТБ бачила в пластику. Доречі, я теж мило варила , але зі смальцю )) Кастилія - вищій рівень. Ви гарячим чи холодним способом?
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
О, круто. Це через знайомих ?
нас на Кіпрі на ферму завіз таксист) попросили просто
МадамОхмури• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Моніні ще дорожче за Де Чекко)
У нас на базаре по 500, привозят товары из Европы, может в супермаркете дороже.. Де Чекко, дороже, кстати. Но я только в салаты его использую. Так что не особо большой расход.
Есть еще канистры продают, но я никогда не покупала столько.. Не знаю что за масло, говорят неплохое..
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
Итальянское, такое.
з італійських офігенне ще Carapelli, але бачила тільки за кордоном
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
То найкраща олійка і свіженька
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
так помас йде в пластику, а яку марку бачили? Oscar був шикарний помас, просто зараз цІна капець на нього
сама себе прекрасная• 18 июля 2025
борджес для жарки -покупаем на розетке
coimbra в салаты - в сильпо
если coimbra нет, то борджес переходит на салаты
а метро шеф или Costa d´Oro для жарки (в метро)
все экстра вирджин
coimbra в салаты - в сильпо
все экстра вирджин
МадамОхмури• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Думаю, ранее его тоже привозили. Больше был выбор сейчас поменьше. Кофе тоже был больше выбор и тоже цены взлетели...
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Чесно не пам´ятаю точно. Зараз є у Варусі недорога, тільки не знаю яка якість.
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
так, на каву ціни космічні, чоловік бере Лаваццу Оро в зерні тільки на одній точці в нас на ринку вже 1000 грн за кг, але пробували брати в маркетах - смак інший(
сама себе прекрасная• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
рафинированное, зачем оно вообще
Готова до другої• 18 июля 2025
Ответ дляФима Собак
о, шара, дякую! колись у форі теж помас був типу премія їхня, для мила підійде на 100%, бінго! порадниця рулить)))
ще раз дякую, побіжу куплю)
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
рафинированное, зачем оно вообще
На мило спитала коментатор.
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
ще раз дякую, побіжу куплю)
Удачі Вам 😉
сама себе прекрасная• 18 июля 2025
Еще нравится terra creta голубое ( winetime) и франчи интенс (сильпо), но цены так выросли что уже не покупаем
Фима Собак
• 18 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Це так, на жаль.. Намагаюсь ловити акції.
МадамОхмури• 18 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Я в кофе не особо избирательна и гурман, могу пить и микс робусты с арабикой, но не сильно крепкий.. Даже на такой кофе цена очень поднялась.. с 200+ до 500-600+ Купила швейцарский арабику, не помню название в золотой пачке не очень крепкий 380грн зп полкило, ну так +- может быть.. но далмаер эфиопия и продомо мне больше нравится если сравнить.. Единственное, что не бодрит сильно если кто-то хочет мягкий.. Надо попробовать классик. А мовенпик крема не понравился, может есть какой-то другой более менее..