МЕСТО_Встречи• 18 июля 2025

Розсудіть нас

Є знайомий у мого чоловіка, та це не тільки ця ситуація. Мій чоловік не вміє відмовляти людям.
Отже, той знайомий користується моїм чоловіком коли йому потрібна машина, чоловік має машину якою можна перевозити великогабаритні речі. Так от, переїзд того псевдо друга, чоловік допоміг. Мало що перевіз, виніс з одного будинку , занесли вони на 5 поверх всі речі, все вивезли ,цілий день зайняло, ну разом чоловік допомагав типу йому. Потім був якийсь важкий стіл , який той собі замовив здалеку, теж та ситуація. Далі був холодильник, який треба було перевезти десь батькам чи щось таке.
Тоді я не витримала, і висказалась , що ти не таксист, і не грузчик.
Його знайомий, він навіть не друг, дзвонить йому лише коли, потрібно щось перевезти. Запитати як справи, чи ще щось ,такого нема, лише коли треба машина. Це все звичайно безкоштовно.
Сьогодні ситуація знову повторилася, чоловік пропав, і як виявилось , він перевозив якісь двері йому. Я підняла скандал ,на що отримала відповідь, ти ж знаєш я не можу відмовити.
Після ми не розмовляємо, нажаль мій чоловік не вміє відмовляти людям, він не вміє сказати я не можу, а навіть дозволяє людям чекати себе з тяжкої роботи, аби щось перевезти, підвезти і тд. Відповідь завжди одна, мені шкода ,а як він , у нього нема чим і тд.
Так живемо 15 років разом, планую не говорити з ним довго, бо він проігнорив ту мою розмову за цю людину і всеодно пішов у нього на поводу.
Що скажете ви?
Б´ю байдики• 18 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Он ей в помощи отказал или в дебильных наездах?
Гипотетическая ситуация.У вашего мужа есть авто,которым можно перевозить крупногабаритные грузы и он всему кругу знакомых оказывает эту услугу бесплатно,эдакий волонтёр.Вот топливо,ремонт и прочие расходы на авто берёт из семейного бюджета.Как вам?
Аноним_• 18 июля 2025
Точно, автор, пусть попросит оплатить бензин! И посмотрит на реакцию. Хотя, бензин это копейки, по сравнению с оплатой грузчика.
автор МЕСТО_Встречи • 18 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Саме так, усі ці ситуації звичайно на бюджеті сім´ї, але діло навіть не в грошах
Б´ю байдики• 18 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
На його шиї їздять. Ви тут ні до чого. Чоловік не ваша власність, має право робити, що вважає за потрібне. А ви токсична особа. Я би вас послала подалі на місці вашого чоловіка.
Цікаве у вас поняття про сім´ю.
Ленне-Рейма• 18 июля 2025
Ответ дляАноним_
Это такой дорогое удовольствие что муж автора мог хорошие деньги зарабатывать а он бесплатно это делает(((
автор МЕСТО_Встречи • 18 июля 2025
Ответ дляАноним_
А час, скільки часу? переїзд зайняв цілий день, якийсь стіл вони забрали з пошти з одного кінця перевезли в інший. Це все займає пів дня. А в цей час чоловік мав працювати, але помінявся.
Айпишница• 18 июля 2025
Есть у меня хорошая знакомая, ее муж меня и ещё одну даму подвозил в центр города, они живут в 2-х минутах от центра. Она узнала, мне позвонила, начала расспрашивать по ту даму и все поездки закончились.))
Аноним_• 18 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я думаю, он планирует и дальше общаться с этим человеком. Возможно он ему полезен, просто Вы не в курсе.
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ длячаревна
Дело даже не в этом. Это тип женщин которым надо во всем иметь контроль, везде его пасти. Выращивают потом таких подкаблучников, ломают мужиков.
И жалуются, что тянут все на себе
Ну й це теж.
Але важко чоловіку щодня все це вигрібати
Тому й мотивують його інші речі. Може йому от не вистачає тієї самої похвали і уваги.
А так він допоможе, йому подякують, поговорять з ним і тд.
Твоя подружайка• 18 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Цікаве у вас поняття про сім´ю.
У мене поняття про свободу та повагу до партнера. Якщо повнолітня людина вважає за потрібне допомагати, то це її вибір. Сімейні справи, то спільні питання, які потрібно вирішувати. А мовчанням нічого не вирішити.
Б´ю байдики• 18 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Допомогати за рахунок сімейного бюджету?Це раз.А два,щоб була свобода,то треба не створювати сім´ю і тоді одна суцільна свобода буде.
Твоя подружайка• 18 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Може чоловік може собі дозволити витрати, а дружина не працює чи заробляє тільки на свої забаганки. То його право куди тратити зароблені ним кошти, якщо сім´я нагодована.
Коварная Зая• 18 июля 2025
Ответ длячаревна
Чего вы лезите в мужские дела?
Ну, то таки і авторки стосується, авто сімʼї юзть, ремонт авто із сімейного бюджету, як і лікування спини чоловіка потім
So_so• 18 июля 2025
Не разговаривать не дело, это манипуляция, а по сути это большая проблема.
Что я вижу со стороны, почему Ваш муж ничем не нагружен в выходной день? Безотказный такой и свободный.
So_so• 18 июля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Да Вы что))))
чаревна• 18 июля 2025
Ответ дляКоварная Зая
Всегда есть выбор, что то тянуть одному вдвоём, позвать ещё кого то или не помогать нести, чтоб не сорвать спину.
Взрослый мужик должен решать свои дела сам
ГонУрова дівка• 18 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ещё и поменялся ? Там точно не другая женщина?!
Телефон Рубика• 18 июля 2025
Автор, если вам не нравится только этот знакомый, то возьмите телефон мужа когда он спит и поставьте этого знакомого в блок в памяти телефона или сим карты, в блок на вайбере, телеграме, вацапе и во всех месседжерах. Только мужу не говорите. Если этот знакомый звонит реально редко и только когда что-то надо, ваш муж и не заметит. Главное, не признавайтесь ни при каких обстоятельствах что это вы.
Пліснявілий сир• 18 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Не нравится, разводитесь, но не требуйте от человека того, чего он дать не может
автор МЕСТО_Встречи • 18 июля 2025
Ответ дляSo_so
Та якраз мав справи, але все відмінив заради цього
Приму в дар• 18 июля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Бо їздять на шиї у мого чоловіка
Он сам разберётся, потом он вам будет говорить, что вам делать