Я_з_Франека• 17 июля в 18:32
Сварки з чоловіком. Прошу поради.
В мене з чоловіком от сварки на пустому місці. Він якось усе перекрутить, потім мою думку скаже тільки своїми словами.
Я не можу зрозуміти це спеціально він робить чи ні, і просто такий характер?
В шлюбі 4 роки, ще на 100% не розкусила.
От кажу, наприклад, я йому "поїдь до своєї мами в село, перевідай". Відповідає "ні, в мене робота". Потім їде там ночує, я кажу, то ти ж сказав, що не поїдеш, маєш роботу. Ні, я не так сказав, я сказав що якщо закінчу роботу то поїду.
Це як розуміти?
Це просто приклад але це прямо реальна схема наших сварок.
Це як розуміти?
пані Солоха• 17 июля в 18:34
Такое впечатление, что вы хотите его контролировать. Почему вы его посылаете к маме? Он сам не соображает поехать без вас? Если остался, зачем ругаться?
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:35
Ответ дляпані Солоха
Та не в тому питання. Можете маму заміти магазином/гаражем/городом
Педиатор_я• 17 июля в 18:35
Ответ дляЯ_з_Франека
Всім дякую за участь в обговоренні теми😘
Запишите его ответ на телефон, а потом прокрутите
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:35
Ответ дляпані Солоха
То приклад сварки
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:36
Ответ дляПедиатор_я
Оце я так і кажу йому, що виходить, мені треба записати його відповідь. То що ж тоді це буде за життя?
Кракадэ• 17 июля в 18:37
Если не ошибаюсь, то это называется газлайтинг.
У меня тоже такой был, в итоге уверовала, что я страшная идиотка, которая никому не нужна, и вообще пустое место.
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Що таке « перевідай»?
ПЕРЕВІДУВАТИ, ую, уєш, недок., ПЕРЕВІДАТИ, аю, аєш, док., перех. 1. Відвідувати всіх або багатьох, по черзі. Мокрина.. одно снує від хати до хати, з вулиці на вулицю, за день півсела перевідає (Горд., II, 1959, 237).
2. діал. Провідувати. Вона в мене й не снідала, Тільки ж мене й перевідала (Чуб., V, 1874, 553).
3. діал. Довідуватися. Іди, Юрію, перевідай, запитай си, чого вони [корови] так ричуть [ревуть] (Сл. Гр.)
Потребую апгрейду• 17 июля в 18:37
Газлайтер, з такими не потрібно їм чогось пояснювати чи доказувати, все одно не докажете і ще почнете сумніватися в своїй адекватності, лише ігнор
Love_Love_Love_• 17 июля в 18:39
Ответ дляЯ_з_Франека
А коно він багатьох по черзі перевідує?
Може : провідати, відвідати?
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:39
Ответ дляПотребую апгрейду
Оо, є таке, хоча пам´ять добра, але бувало замислювалась чи так сказала чи ні.
В загальному чоловік +- нормальний, жити можна. Але оці випади, вони перекреслюють все добре, що він робить, нажаль.
Скажений гудзик• 17 июля в 18:39
Навіщо Ви дорослій людині вказуєте, що робити?
Чоловік сам розбереться, коли йому їхати до власної мами. Він Вас також відсилає до Вашої мами?
Якщо просите сходити до магазину - це інше.
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:39
Ответ дляLove_Love_Love_
А коно він багатьох по черзі перевідує?
Може : провідати, відвідати?
Питання не в тому.
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:40
Ответ дляСкажений гудзик
Блін, ну слово мама замініть магазин/город/гараж/рибалка/ринок. Питання не в тому!
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июля в 18:40
Ответ дляЯ_з_Франека
То приклад сварки
Он не хочет быть подкаблучником,хочет типа он решил.Зачем вообще вы даете указания?
На_оба_рот• 17 июля в 18:41
Ответ дляСкажений гудзик
ок, другая ситуация
спрашиваю где встречаемся - возле кофейни, ну ок
приезжаю, ты где - ну как где, возле парка как и договорились
что в этом случае?
На_оба_рот• 17 июля в 18:41
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
когда попросит есть сразу не насыпать?
подождать 4 часа типа это мое решение его покормить, а не он указывает
Скажений гудзик• 17 июля в 18:41
Ответ дляЯ_з_Франека
Питання як раз в тому, що Ви йому вказуєте, що робити. Він сам на рибалку не поїде без Вашіх вказівок?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июля в 18:44
Ответ дляЯ_з_Франека
Значит говорите. а не мог бы ты, может ты сможешь, тебе не трудно?
Скажений гудзик• 17 июля в 18:44
Ответ дляНа_оба_рот
ок, другая ситуация
что в этом случае?
А коли зустрічались, Він теж такий дивний був?
Може в нього з пам´ятью щось? Ви домовленості записуйте в вайбер/телеграм. Щоб докази були :)
Стигла полуниця• 17 июля в 18:44
А якщо ситуацію обернути іншою стороною. Наприклад, ’давай, поїдемо, відвідаємо твою маму’, разом. - Відповідь. Коли?
Ви сім´я. Поїздки - разом, якщо поїде сам, хай їде.
З іншої сторони, чому він має робити, на що ви йому вказуєте? В мене чоловік йде сам в гараж, коли хоче, провідує маму, коли сам спланує. Якщо мені щось треба, або якась робота, я озвучую і він сплановує свої дії сам. А не - піди туди, поїдь туди, принеси це. У нього є теж свої плани. Він же не каже - поїдь провідай свою маму і ви їдете.
На_оба_рот• 17 июля в 18:45
Ответ дляСкажений гудзик
ну вот таких мелочных ситуация миллион
не знаю что там с памятью, с виду вроде все ок
Я_з_Франека
• 17 июля в 18:45
Ответ дляСкажений гудзик
Тоді ми жили окремо. Побачились, кіно, прогулянка, переночували хтось в когось і все. Це все вилізло коли одружились і стали багато часу проводити разом.
Карапулька• 17 июля в 18:46
А ругаться зачем? Это не повод для ругани. Абсолютно! пусть это будет его единственный недостаток) Или вам важно, чтобы последнее слово было за вами?
Поліцейський патруль• 17 июля в 18:47
Вы думаете он без вас не знает что делать?
Почему не общаться в формате: какие планы у нас на выходные? Ты планируешь ехать к маме? Что ты думаешь на счет поехать к маме?
А то постановка вопроса как школьнику, за него уже все решили. Естественно, он брыкается
Потребую апгрейду• 17 июля в 18:49
Ответ дляЯ_з_Франека
Слова це просто слова, головне дії, сприймайте це як його особливість якщо в іншому все добре