Та прям багіня• 18 июля 2025

Завтра можно подавать заявы на поступление

Вы волнуетесь? Дети написали мотивационные листы? Много? Все 15 возможностей будете использовать? Расскажите как у вас?
Слобожаночка• 19 июля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А потім виявиться що всі льготні місця вже зайняті, або на бюджет все вже забито і світить абітурієнту тільки контракт, який не всяка сім´я може оплатити.
Тут так не працює - не той, хто перший, займе місце
СкумбріяП8• 19 июля 2025
Ответ дляОпля Картопля
То сертифікат скидали для управління освіти. Бо не дає система прізвищ переможців. Вчителям теж нічого не дали. Цього року хоч за олімпіади обласні дали і дітям, і вчителям. А минулі рокі 0. Взагалі понти лише ганяють.
А що дали дітям 11 клас? Має 3 місце з хімії на обл.рівні
Опля Картопля• 19 июля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
За перше збирали документи. Зазвичай нараховують в жовтні-листопаді. Минулого року точно було. І за МАН теж. Вашу дитину раніше подавали на стипендію? 1 ліцей?
СкумбріяП8• 26 июля 2025
33 ліцей, отримувала 500 грн в місяць. В минулому році ще якусь грошову винагороду