Bransoletka• 19 июля 2025

США розглядають можливість силового усунення Зеленського

Minval

Головна Світ
Сеймур Херш: США розглядають можливість силового усунення Зеленського
19 липня 2025, 00:18

США розглядають можливість силового усунення Володимира Зеленського та передачі влади генералу Валерію Залужному, колишньому головнокомандувачу ЗСУ, нині послу у Великій Британії.

Про це повідомив журналіст Сеймур Херш у своєму блозі на платформі Substack із посиланням на джерела у Вашингтоні.

За його даними, Залужний, якого Зеленський звільнив після заяви про тупикову ситуацію на фронті, зараз розглядається як найімовірніший наступник.

«Мені повідомили, що ця заміна може відбутися протягом кількох місяців. Зеленський у списку на вигнання, якщо президент Дональд Трамп ухвалить таке рішення», - пише Херш.

За словами джерел Херша, США та Європа розраховують, що зміна влади у Києві дозволить розпочати переговори з президентом РФ Володимиром Путіним.

При цьому, за даними Херша, Трамп посідає жорстку позицію щодо Росії і продовжує нарощувати військову допомогу Україні, як пише журналіст, уже усвідомлює загрозу своєї відставки та розпочав перестановку в уряді.
автор Bransoletka • 19 июля 2025
Звісно на наших ресурсах цю новину не пишуть, зате на сайтах Казахстана, Азербайджана є
rybka21• 19 июля 2025
Ну як не пишуть?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3741876-3#a...
автор Bransoletka • 19 июля 2025
Ответ дляrybka21
Ну як не пишуть?
Ой, вибачте
rybka21• 19 июля 2025
Ответ дляBransoletka
Ой, вибачте
Зеленського можна замінити тільки на Стефанчука, до нових президентських виборів.
автор Bransoletka • 19 июля 2025
Ответ дляrybka21
Як варіант на короткий перехідний період, аби вибори провести
rybka21• 19 июля 2025
Ответ дляBransoletka
А вибори не можна проводити під час дії воєнного стану
автор Bransoletka • 19 июля 2025
Ответ дляrybka21
Ага, а кабмін міняти можна. І воєнний стан в 10-й раз продовжувати
rybka21• 19 июля 2025
Ответ дляBransoletka
Можна. Це ж не вибори, а призначення
Renesmeе 16• 19 июля 2025
Вже один четвертий рік знімає, ще цей хоче спробувати..
rybka21• 19 июля 2025
Від цього допису одкровенно тхне рузькім духом. Повна правова лажа, розрахована на абсолютно безграмотний електорат, подібний власному
Renesmeе 16• 19 июля 2025
Ответ дляrybka21
кацапня ніяк не може зрозуміти де прокололась
laska_vo• 19 июля 2025
Смішно. Можна подумати, що він тут щось вирішує.
katy_kea• 19 июля 2025
А зачем его менять на другого? Он же хороший!
ona3233• 19 июля 2025
Кацапня сделала вброс и давайте, украинцы, ругайтесь между собой.

Не может нас победить на поле боя, поэтому втюхивает лабуду и кошмарит целые города бомбардировками.

Так что не несите сюда это дерьмо, оно слишком сильно пахнет.
coch100• 19 июля 2025
Сеймур херш сделал вброс, если что.
R-Y-N-A• 19 июля 2025
Ответ дляona3233

Не может и не сможет никогда.
Рашисты все понять не могут,что в Украине не так,как на болотах,и от фамилии президента радикально курс страны не изменится