Minval
Головна Світ
Сеймур Херш: США розглядають можливість силового усунення Зеленського
19 липня 2025, 00:18
США розглядають можливість силового усунення Володимира Зеленського та передачі влади генералу Валерію Залужному, колишньому головнокомандувачу ЗСУ, нині послу у Великій Британії.
Про це повідомив журналіст Сеймур Херш у своєму блозі на платформі Substack із посиланням на джерела у Вашингтоні.
За його даними, Залужний, якого Зеленський звільнив після заяви про тупикову ситуацію на фронті, зараз розглядається як найімовірніший наступник.
«Мені повідомили, що ця заміна може відбутися протягом кількох місяців. Зеленський у списку на вигнання, якщо президент Дональд Трамп ухвалить таке рішення», - пише Херш.
За словами джерел Херша, США та Європа розраховують, що зміна влади у Києві дозволить розпочати переговори з президентом РФ Володимиром Путіним.
При цьому, за даними Херша, Трамп посідає жорстку позицію щодо Росії і продовжує нарощувати військову допомогу Україні, як пише журналіст, уже усвідомлює загрозу своєї відставки та розпочав перестановку в уряді.
Головна Світ
19 липня 2025, 00:18
Звісно на наших ресурсах цю новину не пишуть, зате на сайтах Казахстана, Азербайджана є
Ответ дляrybka21
Ну як не пишуть?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3741876-3#a...
Ой, вибачте
Ответ дляrybka21
Зеленського можна замінити тільки на Стефанчука, до нових президентських виборів.
Як варіант на короткий перехідний період, аби вибори провести
Ответ дляrybka21
А вибори не можна проводити під час дії воєнного стану
Ага, а кабмін міняти можна. І воєнний стан в 10-й раз продовжувати
Renesmeе 16• 19 июля 2025
Ответ дляrybka21
Від цього допису одкровенно тхне рузькім духом. Повна правова лажа, розрахована на абсолютно безграмотний електорат, подібний власному
кацапня ніяк не може зрозуміти де прокололась
Ответ дляona3233
Кацапня сделала вброс и давайте, украинцы, ругайтесь между собой.
Не может нас победить на поле боя, поэтому втюхивает лабуду и кошмарит целые города бомбардировками.
Так что не несите сюда это дерьмо, оно слишком сильно пахнет.
Не может и не сможет никогда.
Рашисты все понять не могут,что в Украине не так,как на болотах,и от фамилии президента радикально курс страны не изменится