Платье Длинное бальное• 20 июля 2025

Обираємо кращу співачку країни.

Результат:
вже голосів: 505
140 (27.72%) Наталя Могилевська
109 (21.58%) Юлія Саніна
52 (10.3%) Тіна Кароль
49 (9.7%) Злата Огневіч
47 (9.31%) Дорофеєва Надя
47 (9.31%) Оля Полякова
46 (9.11%) Джеррі Хейл
15 (2.97%) Таяна
автор Платье Длинное бальное • 20 июля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Кто такая Юлия Савина?
Група The HARDKISS.
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляКоржик
Дорофеева, что в рашу ездила активно, когда у нас Крым и Донецк отбирали, и гибли украинцы?!
А она, су..ра.. плясала и пела в раша детском лагере летом 2017 года, а ее напарник в это время орал, что вы - наши дети, будущее поколение нашей страны?!
Да пусть она прокиснет вместе со своим нынешним, что 70 человек потравил, а не гимн Украины поёт
І ніхто її не хейтив, як от Лободу не пускають тепер.
Чим вони відрізняються? Тим, що Лобода була успішніша на болотах?!
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Однозначно Тіна Кароль - голос, подача, манери, краса, стиль. Все при ній. І не переодяглася на ходу в проукраїнську, як деякі, а завжди мала таку позицію.
Тільки пісні чогось москальські були, які не заходили на росії, тому її і не кликали туди
Коржик• 20 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Согласна. Обе - швали.

Только одна тянула выехать из раши, нахватав там имущества как лобода, а вторая ездила выступать.
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Могилевська не має сильного голосу і як людина стерво ще те. Подруга в неї працювала особистим асистентом, ще ті історії розказувала.
Просто в неї пісні гімно які не розкривали її голосу. Колись було шоу Як дві краплі, де вона перемогла. Там співали світові хіти артисти. Так от Могилевська може співати все. В неї хороші вокальні дані
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляФизрукая
Лобода. Рядом с ней никто не стоит из наших звезд вообще
Тина Кароль ни рожи, ни кожи, ни голоса, одни понты и самомнение выше крыши, характер мерзкий
Тину Кароль один раз шеф на коропоратив приглашал, больше нет, говнистая. Лободу только на моей памяти 3 или 4 раза. Она и по характеру очень приятная
Що це за організація у вас така крута?
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Мені от по жіночому цікаво, чому Злата досі одна та незаміжня. Передати б таку генетику та талант дітям.
Вона казала, що не планує дітей, їй це не цікаво
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дорофєєва -то яка співачка? для кого? минулий час вже ...для малоліток!
Крім неї є Кола, Онука, Клавдія Петрівна, Фаїнка, Аморгалиева, Мамарика, Геля Зозуля, Христина Соловій, Руслана....Лама, Білик у кінці кінців-дві КЛАСНІ СПІВАЧКИ- для мене саме вони найкращі! ви ж написали таке собі !
Ніхто так мене не дратує як Кола, Клавдія, Соловій, Мамаріка.

Із нових Домій непргано, але дуже схожі всі пісні. Бо сама пише. Якби їй хто зі сторони написав
Пліснявілий сир• 20 июля 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Білик
У Ьілик ніколи не було голосу. Так буває, що пісні не потребують сильного вокалу, але це не заважає їм стати хітами
Смячиком• 20 июля 2025
Ответ дляЛасунка
А він щось співає? Я не чула
Я забыла его новое имя. Что-то ж пел.
Первоклашка Я• 20 июля 2025
Только Билозир и Сандулесы не хватает этому списку. Какой колхоз
Смячиком• 20 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Мне кажется, тина руку приложила. Я не фанатка обеих. Но публичный выпад помню, когда Тина в голосе при Лободе сказала исполнителю, что лучше оригинала спел . А песня была светкина. Был конфликт и тина знала, что ей не будет ничего за эти под**бки
Лівий Локіть• 20 июля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
От в я не розумію голову немає
Є ще Руслана
Джамала (на голову вище)
Білик (класика)
Тоня Матвієнко (голос)
Руслана то ціла епоха, вважаю що вона єдина заслужено перемогла Євробачення
Луноликая Вика• 20 июля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Так само серед моїх знайомих говорили про Тіну Кароль, бо вона носом крутила і щось невдоволено сказала своєму чоловіку (тоді ще живому). Усі одразу зробили висновки, що вона погана людина і не любить його.
Але всім байдуже, що, можливо, у неї пмс чи голова боліла або вони до того посперечались, або він був неправий.
Я ні на чиєму боці, просто усім однаково доброю ніколи не будеш.
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2025
З цього списку тільки Джеррі Хейл. Всі інші крінж і нафталін. Саніну не знаю
Послушная• 20 июля 2025
хто це взагалі на фотках
і інше питання хто іх слухає???
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2025
Ответ дляReintTycha
Ані Лорак
Згодна
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Однозначно - Джеррі Хейл.
І музика, і голос, і кліпи.
Так!
120-120-120 (не худею)• 20 июля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Джері Хейл талановита, але мені особисто, слухати в неї немає чого.
’З якого ти поверху неба’,ну супер пісня ж
Люблю кетчуп• 20 июля 2025
Прочла тему как ’Обсираємо кращу співачку країни.’
Пора передохнуть немного от Советчицы
ТаПрямТам• 20 июля 2025
По вокальным данным или кто глубже лизать умеет в зависимости от политического ветра?
df364tye3• 20 июля 2025
повалий ...
Срочнокпсихологу• 20 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
Ще у Тіни Король голос дуже потужний саме послухати вживу
Може голос і потужний але яка вона мєрзкая
Нашли в капусте• 20 июля 2025
мне очень Санина нравится. прям заходит эта группа. на звонке долго песня стояла. а слова Ти дзвониш вночі і мовчиш не про мене... ох надо послушать будет)))
Гостра на язик• 20 июля 2025
Злата і Тіна - неперевершені
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2025
из всех перечисленных реально классный голос и талант имеет только Юлия Санина.
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Що це за організація у вас така крута?
Агрохолдинг