Попа как у Кардашьян• 20 июля в 16:39

Як думаєте ціни ще вииостуть на житло?

Питання про більш спокійні регіони.
Результат:
вже голосів: 48
37 (77.08%) Виростуть
11 (22.92%) Ні, просядуть
Кров з молоком• 20 июля в 16:40
Так. Нема причин падати
Злюка бобер• 20 июля в 16:40
А чого б їм не рости? Раніше в Київ тікали, тепер з Києва теж тікати треба....
ПочтальЁнша• 20 июля в 16:41
Ні.Населення в Україні все менше і менше.
Таракашечка• 20 июля в 16:43
У нас уже выросли почти в два раза и этт харьковская область
Кров з молоком• 20 июля в 16:44
Ответ дляПочтальЁнша
З причин демографії ціни впадуть років через 10
Анонім-ка• 20 июля в 16:59
В Парагвае скорее упадут, а в Лондоне все стабильно дорого.
ПуГоФФка• 20 июля в 16:59
Аренда или купля-продажа?
Кукарачка• 20 июля в 17:01
Ні, не впадуть. Є попит, буде і пропозиція. Ціни просіли у 2022 році, бо усі масово кинулися за кордон. Зараз половина повернулася, люди живуть, народжують дітей, роблять ремонти, купують квартири як для себе так і в якості інвестицій
Ms. Искренность• 20 июля в 17:02
Ростуть і ростуть.
ПрипоРошенная• 20 июля в 17:04
А коли вони падали? Не зупинялись, а саме падали (30% вниз)?
ПочтальЁнша• 20 июля в 17:06
Ответ дляКров з молоком
Впадуть тоді, коли Захід перестане спонсорувати війну
Кров з молоком• 20 июля в 17:07
Ответ дляПочтальЁнша
Яка залежність?
ПочтальЁнша• 20 июля в 17:09
Ответ дляКров з молоком
Яка залежність?
Дійсно,яка залежність між доходами населення і вливанням в економіку західних грошей?Та ніякої
Поросенка• 20 июля в 17:27
Ответ дляПрипоРошенная
У 2009
Кров з молоком• 20 июля в 18:22
Ответ дляПочтальЁнша
Спонсорування війни і вливання грошей в економіку - це різні речі. Все, що йде на війну - не працює на економіку.
ПочтальЁнша• 20 июля в 18:25
Ответ дляКров з молоком
Та ви що?А зарплати військовим і виплати родичам загиблих хіба не впливають на ціни на нерухомість?
Кров з молоком• 20 июля в 19:01
Ответ дляПочтальЁнша
Зарплати військовим і виплати фінансуються не з грошей, які йдуть на фінансування війни.