Щедрик ведрик• 21 июля в 09:33

Таке можна везти за кордон?

Приймаю зараз такі капсули з айхерба. Я зможу провезти їх за кордон?
Які ліки у власній аптечці я можу провезти? Підкажіть, будь ласка. Їду за кордон уперше 🙈☺️
Непереможна• 21 июля в 09:36
Да. Любі ліки можна брати
М@гнолия• 21 июля в 09:36
Можна
парИла я парИла• 21 июля в 09:46
Ответ дляНепереможна
Да. Любі ліки можна брати
Не любі. На певний перелік ліків треба документи: рецепт від лікаря, якійсь дозволи наприклад. Це стосується наркотичних, сильних знеболюючих, антидепресантів.
Звісно, на БАД від Айхерб цього не потрібно.
автор Щедрик ведрик • 21 июля в 09:47
Ответ дляпарИла я парИла
Дякую
Аль де Барановна• 21 июля в 09:48
Це не ліки , біодобавка
Стриптизерка• 21 июля в 09:51
В Польшу не проверяют лекарства. Но естественно у вас должна быть не большая аптечка, а не пол чемодана лекарств. Всегда вожу с собой аптечку, атоксил,цитрамон, немисил, обезболивающее сильное, пластырь, перекись . Ни разу не проверяли.
Пластилин_Колец• 21 июля в 10:11
Якщо захотять прикапатись, то прикапаються. Повинен бути рецепт від лікаря. Якщо це тільки бад, то навіщо його тягнути у відпустку, що з вами станеться якщо ви з собою не візьмете те що вам лікар не виписував?. А пігулки можуть наробити багато проблем. Наприклад добавки що містять мелатонін, і ті що діють на серотонін в багатьох країнах в категорії наркотичних.
Покращена• 21 июля в 10:13
Везла бады с айхерба (как раз доставка пришла много) и все ок. Ехала автобусом светили сумки...
Непереможна• 21 июля в 10:33
Ответ дляпарИла я парИла
20 років літаю 7-8 р на рік. Жодного ращу ніхто ніяких рецептів не просив. Звісно нареотичні не можна просто так. Люба розумна людина це розуміє.
парИла я парИла• 21 июля в 10:41
Ответ дляНепереможна
Розумна людина відкриє перелік того, що заборонено/обмежене для провозу через кордон на офіційному сайті.
Я скільки їздила і возила дозволені ліки, в мене проблем не було, але я намагалася не тримати купу ліків в одному місці. В колеги маму примусили викинути пакет ліків на пішому кордоні.
Мій чоловік на інсулині, з собою везе завжди купу шприців-ручок. Завжди питають, чи є рецепт, але його не перевіряють.
Вчора на кордоні при виїзді з України наші прикордонники всіх перевіряли (чого ніколи не було) і питали, чи не веземо антидепресанти або заспокійливі.
Ну і стосовно розумних людей. Є така народна українська забава: ’Провези сало або ковбасу до ЄС’. Всі знають, що м´ясне-молочне не можна. Але кожен раз в поїзді знайдеться зараза, через яку весь поїзд затримають на годину.
Непереможна• 21 июля в 10:42
Ответ дляпарИла я парИла
Відкриє звичайно)
Лагшмивара• 21 июля в 11:13
так це не ліки, а їжний шлак
автор Щедрик ведрик • 21 июля в 23:02
Ответ дляСтриптизерка
А яке ви берете сильне знеболюючі? І щоб можна було з собою взяти.
Стриптизерка• 22 июля в 09:48
Ответ дляЩедрик ведрик
Обезболивающее вожу с собой Poltram Retard 100, конвалюта 10таблеток. И кстати оно считается наркотическим. Но повторяю, это должен быть маленький пакетик с лекарствами первой необходимости. Остальное можно купить там. А, забыла, еще всегда вожу с собой антибиотики, и если чувствую, что начинаю заболевать простудой, сразу принимаю две капсулы два приема по капсуле с интервалом в 6 часов и простуда сразу исчезает, буквально на следующий день.
Возьмите с собой немисил, он отлично снимает боли.
Моя мини аптечка:
Атоксил-от растройства
Цитрамон-от головной боли
Ретард-сильное обезболивающее.
Немисил-обезболивающее и противовоспалительное.
Антибиотик
Перекись, вата, пластырь.
автор Щедрик ведрик • 22 июля в 10:12
Ответ дляСтриптизерка
Моя мини аптечка:
Атоксил-от растройства
Цитрамон-от головной боли
Ретард-сильное обезболивающее.
Антибиотик
Перекись, вата, пластырь.
Я вам дуже вдячна. Ретард - навіть не чула таке