Джули Я• 21 июля в 16:39

Полтава, какая школа лучше 38 или 5. Нужен клас интеллект

Посоветуйте пожалуйста выбрать школу для ученицы 7 класа,ранее учились в классе интеллект Украины.
Millie• 21 июля в 16:45
А в 5 школі є 7 клас Інтелект? В 38 місця є, ви уточнили? Нічого проти тих шкіл не маю, моя дитина вчилась у 9 і 38, гарні школи. Без хабарів і репетиторів була. Перейшли через потрібний профіль.
LyudaT• 21 июля в 17:00
Питайте, яке навчання, в кожній зі шкіл - змішане чи повністю очне.
Millie• 21 июля в 17:07
І чи пускають в тривогу. Почитайте форум мам на ФБ. В 5 були трабли. В 9 ходять через тиждень, але коли дитина хворіє чи ще десь, то онлайн доєднують, коли клас в школі.
автор Джули Я • 21 июля в 17:33
Ответ дляMillie
Ше ні, тільки збираюсь туди йти,подивилась що 9 поряд з 5
автор Джули Я • 21 июля в 17:34
Ответ дляMillie
А як знайти цей профіль на Фб?
Millie• 21 июля в 17:57
Ответ дляДжули Я
А як знайти цей профіль на Фб?
Всеодно після 9 класу буде тестування незалежне і вступ до 10 за його результатами, а не як зараз. Тому обирати ліцей-гімназія не варто. Зайдіть в школи, подивіться. І як територіально краще.