Цветочница• 21 июля 2025
Чому деякі люди прагнуть щоб дезодорант антиперспірант був без алюмінію?
Цветочница
• 22 июля 2025
Ответ длябЭйбА
Как Кристал, мочить и наносить.
Тобто він безкінечно по суті? А віддцшка тримаєтьс довго ще?
Метелики на душі• 22 июля 2025
Упругая попка• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Онкологи вже відповіли, немає зв´язку між раком і цими всіма антиперспирантами.
Не було таких досліжень, не придумуйте
Упругая попка• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
фото
Ну і толку з вашого скрину? Ви посилання на першоджерела дайте, де описують нібито проведені досліження)
Стигла полуниця• 22 июля 2025
Ответ дляУпругая попка
Упругая попка• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Тобто першоджерел не буде? Лише скрин незрозуміло звідки?
Завжди сумнівалась що такі люди існують що вірять всьому без перівірки фактів, але ніт, таки існують
Стигла полуниця• 22 июля 2025
Ответ дляУпругая попка
Важко вам напевно живеться, з таким тотальним рівнем недовіри до ВСЬОГО.
Упругая попка• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Омг, важко живеться, тому що я не довіряю дивним анонімам з анонімних форумів, що навіть не перевіряють інфо в першоджерелах?
Мда, ситуація ще гірша, аніж я думала..
Цветочница
• 22 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Один много лет, Aloe ever shield
дякую
а де купуєте?
як там віддушка?
а де купуєте?
як там віддушка?
Метелики на душі• 22 июля 2025
Ответ дляЦветочница
дякую
а де купуєте?
як там віддушка?
а де купуєте?
як там віддушка?
В розетке или на олх, он практически без запаха