Бавовнятий Пупс• 21 июля 2025
Делікатне питання. Запори і наслідки у дитини 3 років
У дитини з 2 років запори постійні. То день все добре то знов погано. Ходить щодня, але дуже твердим і масивним калом. Приймає дуфалак періодично. З їжею є деякі проблеми. Помітила біля анусу два ніби вузлика. Ходили до лікаря, той сказав, що це не геморой, а шкіра така стала. Ми стараємось бути на дієті, але більшу дня дитина в садку, там їсть вибірково і в більшості те, що кріпить. Ця шкіра, ці вузлики маленькі.. це вже назавжди так лишиться? Хто таке проходив, порадьте що робити. Вдячна за поради, дякую.
Кубик Рубика• 21 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Кефір і йогурт на ніч, чорнослив можна дома давати.
Кефир и йогурт имеют разный, часто не подходящий состав если они промышленного производства. Для их производства используют дрожжевые культуры.
Кубик Рубика• 21 июля 2025
Магний, достаточное количество чистой воды, качественные жиры в питании - ежедневно.
Залетна Я тут• 21 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Не знаю нічого про це, бачу по своїй дитині,як на ніч є йогурт і кефір то зранку як прокинеться одразу в туалет,коли пропустить,то может і день не покакати.
Кубик Рубика• 21 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Это плохо и неестественно - стул не должен зависеть от кефира или йогурта на ночь.
сладкий_ноябрь• 21 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Мда….
сладкий_ноябрь• 21 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
++++
сладкий_ноябрь• 21 июля 2025
Автор, вам потрібно розмовляти з вихователями садочка
Вони повинні контролювати режим води дитини протягом дня.
Є спец бутилки, де мірними лініями зазначеного о котрій і скільки потрібно випити.
По друге, потрібно налагоджувати харчування.
Дитина повинна мати багато клітковини.
Годуйте її зранку нормальним сніданком, щоб в садочку дитина лише обідала, потім знову вдома ввечері гарно їла ту їжу, яка їй допоможе вирішити цю проблему.
Додайте в раціон буряк, от щодня, ввечері один невеликий бурячок(можливо продають вже готові варені).
У і звісно максимально виключіть на якийсь період те, що дону кріпить.
Дитина повинна мати багато клітковини.
Залетна Я тут• 21 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Стул зависит от того что мы едим и пьем)))
сладкий_ноябрь• 21 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Не так.
При нормальній роботі кишківника і харчування(і я зараз не про кефір на ніч), проблем з запорами не буде.
А у вас якась залежність.
Стул не повинен залежати виключно від того, випила дитина кефір на ніч, чи ні
А у вас якась залежність.
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не так.
А у вас якась залежність.
Ну ешьте целый день булки и макароны,не пейте воду и кефир,я посмотрю как вы сходите)))
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Представьте ситуацию что молочка неожиданно исчезла из вашей жизни на два месяца...
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Вообще не пью ни кефир, йогурт иногда и то не на ночь. Но и булок с макаронами не ем, а стул ежедневно.
Волшебство не иначе!
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Перечитайте ще раз те, що я написала.
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Перечитайте ще раз те, що я написала.
Перечитайте і те що я написала.
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Волшебство не иначе!
Це те що я написала, все залежить від того що їсти і пити.
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Ні, не те ж саме
Тому що ваша дитина без кефіру не сходить в туалет, а це не є нормою
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не те ж саме
Моя дитина здорова,а кефір корисний) жодного запору за 3 роки
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Звісно.
Але якщо кефір не випʼє, то в туалет не сходить
Це не про здоровʼя
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно.
Це не про здоровʼя
Сходить на наступний день,один може пропустить)
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Нет, не зависит
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Нет, не зависит
Т е можно есть одни булки и все будет ок?)
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Перестаньте давать кефир или йогурт на 2-3 месяца и убедитесь в своей правоте
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
А не должна пропускать ни дня вне зависимости от состава рациона.
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Зачем,если он его любит,так же как и творог и сметану и сыры.
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Это вы сами сейчас придумали?)) Норма вообще до 3х дней пропуск и нет такого что должен каждый день
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Сейчас многим тяжело адекватно питаться из-за нестабильной экономической ситуации в стране. Но кормить ребенка булками и макаронами, а потом давать кефир чтоб он покакал не лучший выход.
Поэтому если у вас нет возможности организовать полноценное питание, продолжайте давать хотя бы кефир и йогурт.
Кубик Рубика• 22 июля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
’Норма’ рассчитана на то чтобы всунуть в нее массу людей которых пока еще нельзя отнести к числу больных.
Поэтому не стоит обольщаться если вы вписались в ’норму’
Залетна Я тут• 22 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Мой ребёнок не видел Украину) Кушает очень хорошо,все любит,сейчас вот гречку с вареным яйцом и салатом топчет, еще малиной закусит,если захочет то и йогуртом) Вы можете беситься дальше))))