Цирк на дроті• 23 июня в 00:37

Кільцева еритема у дитини 1,8 р. Бореліоз?

Дівчата, допоможіть, вже дурію... Дитину періодично щось кусало під час прогулянки з свекрами. Коли приходила, були різні укуси, довго не проходили, кліща не бачили. І ось навколо одного з них утворилося кільце, через тиждень -півтора з моменту появи укуса.. Поїхали в інфекційне відділення, чітко діагноз не поставили, думають може ще алергія, завтра сказали здати імуноблот. Проте думки лікарів розійшлися, одні кажуть якщо еритема є, то аналіз покаже бореліоз, а інші кажуть немає смисла здавати раніше ніж через 2 тижні... Він не дешевий, 2400 грн, мені то не шкода, але педіатр каже шо це пуста витрата грошей, що аналіз не покаже нічого .. я в шоці, шо робити не знаю... Розкажіть свої історії, як у вас було, коли з´являлася еритема? Особливо у дітей.. чи дійсно пили антибіотики 21 день? Вона ще така крошечка, це ж конська доза для неї(((( реву, не можу, не знаю що робити (((
Платье Длинное бальное• 23 июня в 00:39
Імуноблот нічого ще не покаже - зарано
Кільцева еритема вже потребує лікування без аналізів
Блондинка в Законе• 23 июня в 00:41
Коли моїх вкусили кліщі, то через 10-14 днів вже аналіз показав. Так, пили 21 день АБ. Але ми не імуноблот здавали, а IgM
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:42
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Імуноблот нічого ще не покаже - зарано
Ну от вони по фото подивилися (бо в лікарні була одна чергова молода інфекціоніст, яка скинула фото колегам), то одні кажуть що то не від кліща еритема, інші - що від нього... Антибіотики не призначали, без аналізу не хочуть травити дитину...
Мусик Пусик• 23 июня в 00:42
Пролечите обязательно, почему конская доза, дозу расчитают
Как_б_не_так• 23 июня в 00:42
Ее наличие говорит о том, что вам срочно нужно начинать курс приема антибиотиков. Сын принимал 3 недели. Анализ сдавали тоже через три недели, раньше нет смысла. Анализ подтвердил
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:45
Ответ дляКак_б_не_так
А скільки сину було років? Як вплинув на організм такий тривалий прийом антибіотиків? Паралельно давали пробіотики? Просто я розумію, що це весь імунітет зараз піде на ноль... Педіатр каже пропити 10 днів азитроміцин і все
Я не тону• 23 июня в 00:45
Якщо дитина гуляла в траві чи лісі то може і кліщ бути .
Ніякого захисту не давали?
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:48
Ответ дляЯ не тону
Ніякого захисту не давали?
Ні, отож, я строго забороняла в траві гуляти, свекруха каже що не ходила в траві . Але в лісі були, часто, у нас він як парк - типу асфальтована доріжка є, по ній гуляли. Нічим не бризкала
Платье Длинное бальное• 23 июня в 00:49
Ответ дляЦирк на дроті
Придумують велосипед в найкращій медицині
У всіх книжках написано - еритема / антибіотик
Блондинка в Законе• 23 июня в 00:49
Ответ дляЦирк на дроті
Ні, треба лікуватися як положено. Через 3 місяця після лікування ще раз здати аналіз. Слідкувати за станом дитини, ця хвороба дуже дає на нервову систему.
Але у першу чергу підтвердіть захворювання, ніяких профілактик не треба.

Ви проживаєте чи були у той час у зоні високого ризику?

Коли мої діти хворіли, нам дзвонили з центру здоров´я і записували усі дані. Це було у Вінницькій області
ЯспАкойнаЯ• 23 июня в 00:50
Ответ дляЦирк на дроті
Ну каким местом иммунитет к антибиотикам? Набор слов…
Платье Длинное бальное• 23 июня в 00:50
Ответ дляЦирк на дроті
Куди піде імунітет
Почитайте про хворобу лайма і шо з нею прийде і йдіть до нормального інфекціоніста
Как_б_не_так• 23 июня в 00:51
Ответ дляЦирк на дроті
Сыну было 10 лет где-то, причем клеща и видимого укуса не было. Вначале, думали мошка, но антигистаминные не помогали, она росла. Ходили, вначале, к дерматологу, она направила к инфекционисту. Что-то вместе с антибиотиком да, назначали, но уже не подскажу. Особого влияния на организм не заметила. У меня тоже были сомнения, по поводу начала курса до анализов, но я отправляла фото еще врачам ( у меня и свекр врач, он рассылал знакомым инфекционистам) и все единогласно сказали не тянуть. .
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:52
Ответ дляБлондинка в Законе

Ми в Київській області. Отож, щоб підтвердити захворювання, треба чекати ще днів 10, а педіатр каже не втрачати час, і вже зараз пити антибіотики
Платье Длинное бальное• 23 июня в 00:53
Ответ дляЦирк на дроті
Педіатр явно адекватніший вузьких спеціалістів
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:53
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Таким, що антибіотики вбивають і корисну мікрофлору теж, імунітет відразу падає. Бо основна частина імунітету в кишківнику
Платье Длинное бальное• 23 июня в 00:54
Ответ дляЦирк на дроті
А тепер почитайте за хворобу лайма і бактерії в кишківника вже турбуватимуть менше
Как_б_не_так• 23 июня в 00:54
Ответ дляЦирк на дроті
Вы, прям, любимец маркетологов)))

Не обижайтесь, пожалуйста. Скорейшего выздоровления сыну! Вы можете в Киев к инфекционисту приехать для успокоения. Мы тоже из Киевской области, заразился в детском лагере в Буче 7 лет назад
Блондинка в Законе• 23 июня в 00:55
Ответ дляЦирк на дроті
Здайте IgM
Робиться швидко, коштує дешево
У моїх дітей у одного була еритема і кліщ заліз, а іншу вкусив і хутко втік. У обох IgM був підвищений через 10-14 днів
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:55
Ответ дляКак_б_не_так
Ясно, дуже дякую Вам, що поділилися своїм досвідом! А Ви потім ще здавали аналізи? Після лікування? Антитіла вже не були високі? Чи як Ви потім відслідковували , чи хвороба не пішла далі..?
Как_б_не_так• 23 июня в 00:56
Ответ дляЦирк на дроті
Да, 2 раза сдавали через разный промежуток времени
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:57
Ответ дляКак_б_не_так
Вы, прям, любимец маркетологов)))

Я туди і їздила, у відділення. Чи можете порадити когось конкретно, повіреного дитячого? Бо в мене ну зовсім ніяких варіантів у знайомих немає...
Хитрушка-чекушка• 23 июня в 00:58
Точно эритема ? На розовый лишай похоже
Как_б_не_так• 23 июня в 00:58
Ответ дляЦирк на дроті
Уже не подскажу фамилию врача, к сожалению, ездили в Медиком к врачу с опытом по рекомендации, давно это было
автор Цирк на дроті • 23 июня в 00:59
Ответ дляБлондинка в Законе
Здайте IgM
Робиться швидко, коштує дешево
Дякую! Мабуть так і спробую для початку зробити...
автор Цирк на дроті • 23 июня в 01:00
Ответ дляХитрушка-чекушка
Точно эритема ? На розовый лишай похоже
Ну отож, лікарі не можуть зрозуміти... Але воно якраз на укусі, який був днів 10 приблизно тому .. оце і смущає
заварний look• 23 июня в 01:01
На укус схоже, на еритему не дуже
автор Цирк на дроті • 23 июня в 01:06
Ответ длязаварний look
На укус схоже, на еритему не дуже
Укус був, він тримався довго, тільки почав сходити і світлішати і з´явилося ось це кільце. Проте кліща там не бачили. Просто з прогулянки прийшла, наче комар вкусив
автор Цирк на дроті • 23 июня в 01:08
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так, але вона пропонує на 10 днів антибіотики, а я читаю, що це мало, ні про що .. типу 21 треба день їх пити
ЖующаЯКонфету• 23 июня в 01:11
Мне это намного больше похоже на укус, который был расчёсан, и внесли инфекцию.
Лично с таким сталкивалась, только пятно у меня было намного больше, клеща тоже не снимала, кто укусил не знала.
Сдавала антитела М через неделю и через 3 недели, ниже плинтуса были.