Цветов Мне срочно• 22 июля в 13:54
Зимовий комплект жіночий
Хочу взяти на зиму куртку і штани такі як типу гірськолижні. Ходити по місту, з дітьми гуляти. Щоб ніде не дуло мені
Є якісь якісні варіанти, і симпатичні?)
Мэри Попкинс• 22 июля в 13:55
Дивіться на розпродажах в інтернеті, в магазинах зараз нема таких, не сезон
Язвочка• 22 июля в 13:59
Вам треба щоб саме окремо були штани і куртка? Є купа зимових жіночих комбінезонів, там точно задувати ніде не буде і так само гарно виглядає
хутряна володарка• 22 июля в 14:11
А вам буде зручно в такому? В ньому не зайти в магазин бо жарко дуже ... А зими аж такої і нема