ЯсноВидящая• 22 июля 2025
В Києві зникла дитина
Думаю, що не лишнім буде сюди додати
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
коли світу офіційно зроблять заяву що пуйло здохло?
Він живий
ЖонДуан• 22 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Він живий
коли світ шампанське відкоркує - коли офіційно заявлять що воно іхдохло?*
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ви така провидиця як я балєріна. Назавжди пля
Удалено администрацией...
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляlilul990
Разом з вами заберуть
Я в Румунії живу з 21 року. Тому - ні
Без мене
ДеньгиНеСдаю• 22 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
Он ещё лет 10 проживет, не обольщайтесь. Потом Патрушева поставят и будет ещё хуже. Они все под копирку.
Молода і нерозважлива• 22 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Я в Румунії живу з 21 року. Тому - ні
Без мене
Що буде із Запоріжжям?
ЖонДуан• 22 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
маю надію дожити до момента, коли відкоркую шампусік у відповідль на новину про його смерть
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
Не бачу такої події ще років 5точно
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що буде із Запоріжжям?
Не хочу писати, вибачте
Анонім Завгосп• 22 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
С чего вы взяли, что мир мечтает о его смерти? Даже нашему Зе это не надо, а про мир смешно.
ЖонДуан• 22 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Не бачу такої події ще років 5точно
значить треба жити!.. і доживемо)
Татьяна-57fb• 22 июля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
війско та озброєння відсутнє з 2014 року )) но война йде
Люди по троxу гинуть
Це гра в довгу..не очаровуйтесь
Люди по троxу гинуть
Це гра в довгу..не очаровуйтесь
уже нет смысла никакого ни нам ни кацапам воевать, нас не возьмут ни в какие евросоюзы это только врет , власть а люди замучены войной Америке не выгодна наша разруха до последнего , вот за газ молчат хранилища пустые зимой шайка убежит потому что все возбухнут что нет отопления и что замерзать от холода во сне еще и под ракетами , и умирать от простуды это оборвется терпение всех
ЖонДуан• 22 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
ок) коли я шампусік відкоркую почувши офіційну новину що він здох?))
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляlilul990
На всі руки мастєр. І провидиця, і на картах, і до психолога. Як це все уживається в одній голові?
Не психолог, а психотерапевт вам потрібен. І ви чудово знаєте чому
Анонім Завгосп• 22 июля 2025
Ответ дляЖонДуан
Вы у меня спрашиваете? Откуда я знаю?
ПушАпница• 22 июля 2025
Ответ дляlilul990
А шо ваш психотерапевт каже на рахунок гадання на картах і вашого дару провидиці?
Я не гадаю на картах і ніколи не брала їх в руки
Бубль Гум)• 22 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Это какая то неблагополучная семейка наверное, раз мамаша только на вторые сутки начала поиски?
взагалі дивно, дитина пішла зранку, мала ночувати у подружки, а мати не знала добу де дитина? не поцікавилася чи вона прийшла до подружки... дичина повна
Бубль Гум)• 22 июля 2025
Ответ дляЦветочница
Удалено администрацией...
на нас Ізраїль не нападав