Эт вернячОк• 22 июля в 18:59

Підкажіть чи є шкода від телефону

Дитина їхала в транспорті і майже всю дорогу спілкувалисьпо телефону, бо перший раз був без мене,дитині 8 років. Коли приїхав каже телефон нагрівся, певно багато вкладок відкрив, плюс по телеграму спілкувались.Підкажіть дорога була десь близько години,я переживала і мені було спокійніше щоб ми були на звʼязку.Але тепер думаю якщо телефон був гарячий не може це визвати щось нехороше в голові у дитини?Рак або іншу хворобу?
Мона_Лиса• 22 июля в 19:00
Шапочка из фольги избавит от проблем. Шапочку носить Вам.
Губи з філером• 22 июля в 19:00
З дитиною провести лекцію про те що сидіти в телефоні довго не треба.
Автор ви панікерша або троль
Федорино Горе• 22 июля в 19:01
Це погано , що гріється телефон, а з приводу раку чи хвороби, - та ні, нічого не буде.
Колгоспниця• 22 июля в 19:04
ну у вас точно есть, прекратите создавать темы на советчице и откиньте телефон подальше от себя
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 июля в 19:09
когда врача спросили ’где на теле можно держать телефон?’, так он ответил ’вот а том органе, который вам не жалко’.
Вредняжка• 22 июля в 19:13
бля...т.е. то что 8летний ребенок сам ехал целый час вам не страшно, а то что по телефону говорил страшно?)))