Кукусикиииииии• 23 июля 2025

Як ви організовуєте кишенькові гроші дитини?

Щотижнево, за потребою, за виконання обовязків? Який підхід у вас?
Заместитель Анонима• 24 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ви помиляєтеся. Люди з грошима їх так просто не тринькають. І думаю, що ми живемо краще ніж 90+% людей. Ви вважайте як хочете, а я вважаю себе забезпеченою. Маю дім, квартири, непогані авто, фінансову подушку, дохід середній.
Вам кажется сильно , если у вас такой бред с карманными , и свободами детей
Заместитель Анонима• 24 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
В нас дітей початкової школи не випускають за територію школи самих. Цікаво, де так відносяться до безпеки дітей?
Везде , пикалки и в Киеве были и в области
Заместитель Анонима• 24 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво було.
Якщо людина не пишається своїми досягненнями, то вона дарма прожила життя. Ті, в кого літаки і Кембриджі, теж пишаються своїми досягненнями, чи теж недолуго. Бо хтось в космос ракети відправляє і сотнями мільярдів жонглює? А в них лише літаки і кембриджі.
Так це смішно про досягнення , анонімно . Тут дівчата фото туфель та будинків ставлять і я бачу що дві пари на 80 000, 00 грн.Вони оцінять ваші досягнення?
Добрая свекровь• 24 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
І от їх діти в закритих км і жк з камерами на кожному кущі і охороною по всьому периметру спокійно ходять самі до друзів у гості, а як там живуть маргінали панянки ніколи і не бачили)))
ElinaH• 24 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
покажите мне ларьки , все ж снесли пару лет назад. У нас нет ларьков, пару точк с фруктами , мороженное-все
Вот, я вам пометила несколько прямо возле дома. Но это не все, чуть далее еще есть.
Вітаміни косметика• 24 июля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Дитина в 15 років не гуляє з подругами? Не виходить з дому, не їсть морозиво? Як це немає на що?
ні не гуляє - вони у спорт лайф ходять там гуляють 2 рази на тиждень- там в нас їжу не продають тільки воду- яку з собою бере.її подруги так само не гуляють. А морозиво їй мама з татом приносять - запас у холодильнику є. Ось так бува